Dokonalý zvuk s novou náhlavní soupravou Jabra PRO 9450 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dokonalý zvuk s novou náhlavní soupravou Jabra PRO 9450


Uživatelsky přívětivá náhlavní souprava Jabra PRO 9450 pomáhá firmám snadno přejít na řešení sjednocené komunikace

PRAHA, 14. července 2011 - Přední celosvětový výrobce inovativních, vysoce kvalitních náhlavních souprav značky Jabra oznámil, že jeho nabídka bezdrátových náhlavních souprav PRO Series, která získala řadu ocenění, byla rozšířena o produkt Jabra PRO 9450. Nový model řady PRO Series je navržen pro firmy, které se snaží o hladký přechod na sjednocenou komunikaci (UC) – dokáže si snadněji poradit s hovory z různých typů standardních i internetových telefonů. Náhlavní souprava Jabra PRO 9450 je optimalizována pro všechny přední dodavatele produktů sjednocené komunikace a internetových telefonů.

„Jelikož si firmy i nadále uvědomují skutečnou hodnotu sjednocené komunikace, náhlavní souprava Jabra PRO je ideálním produktem k přechodu na tento typ komunikace – umožňuje používat stolní i softvérové telefony pro sjednocenou komunikaci,“ prohlásil Jiří Krejčí, Regional Manager Eastern Europe divize CC&O pro značku Jabra. „Toto uživatelsky přívětivé zařízení odstraňuje stres spojený s přechodem na sjednocenou komunikaci a díky nejmodernější hlasové technologii nabízí špičkovou kvalitu zvuku.“

Náhlavní souprava Jabra PRO 9450 umožňuje uživatelům přijímat hovory čtyřmi různými způsoby: pomocí náhlavní soupravy v situacích, kdy uživatel nesedí za pracovním stolem; stisknutím tlačítka na panelu dokovací jednotky; pomocí softwaru Jabra Call Manager; nebo pomocí klávesových zkratek počítače. Mikrofon s potlačením šumu zajišťuje, aby hlas uživatele byl zřetelný, a širokopásmový přenos hlasu dodává hovorům křišťálově jasný zvuk. Náhlavní souprava Jabra PRO 9450 má dosah až 150 metrů a přináší tak svobodu k produktivnímu stylu práce bez omezení.

„Společnost Microsoft podporuje produkty optimalizované pro systém Lync, které jsou uváděny na trh, s cílem dosáhnout široké škály řešení pro zákazníky, kteří začnou používat platformy pro sjednocenou komunikaci,“ prohlásil Kirk Gregersen, člen vedení divize Microsoft Lync společnosti Microsoft. „Náhlavní souprava Jabra PRO 9450 je dalším příkladem úsilí výrobce produktů značky Jabra o vývoj vysoce kvalitních hlasových řešení, která lze snadněji instalovat, používat a přizpůsobovat potřebám našich společných zákazníků.“

Organizace TMC, největší světová komunita pro komunikaci a technologie, nedávno ve své publikaci INTERNET TELEPHONY vyhlásila náhlavní soupravu Jabra PRO 9470 vítězem soutěže Ocenění za inovaci TMC Labs. Náhlavní souprava Jabra PRO 9450 obsahuje řadu funkcí z nejvyšší modelové řady Jabra PRO 9470, který byl oceněn ve zmiňované soutěži.


Specifikace náhlavní soupravy Jabra PRO 9450:

• Širokopásmový zvuk a digitální zpracování signálu (DSP)
• Mikrofon s potlačením šumu
• Dosah náhlavní soupravy až 150 metrů
• Multifunkční připojení umožňující mít současně připojen stolní telefon i softphone
• Doba hovoru až 8 hodin, pohotovostní doba až 46 hodin
• Intuitivní průvodce nastavením sloužící k jednoduchému připojení telefonů
• 3 možnosti nasazení: spona přes hlavu, ušní háček a spona za krk
• Hmotnost náhlavní soupravy: 28 g


Doporučená koncová cena modelu Jabra PRO 9450 na českém trhu je 8 900 Kč bez DPH.

Chcete-li se dozvědět více informací o nabídce náhlavních souprav Jabra, navštivte stránky Jabra.com.

Fotografie produktů značky Jabra naleznete zde


Jabra

Díky své značce Jabra se řadí společnost GN Netcom mezi přední mezinárodní firmy dodávající inovativní náhlavní soupravy. Zaměstnává přibližně 850 pracovníků, provozuje obchodní kanceláře po celém světě a vyvíjí a dodává na trh širokou škálu bezdrátových náhlavních souprav, mikrofonů pro uživatele mobilních zařízení v automobilech a bezdrátové náhlavní soupravy i soupravy připojované kabelem pro kontaktní centra a kancelářské uživatele. Společnost GN Netcom je dceřinou firmou společnosti GN Store Nord A/S. Více informací naleznete na stránkách www.jabra.com
# # #

© 2011 GN Netcom A/S. Všechna práva vyhrazena. Jabra® je registrovanou ochrannou známkou společnosti GN Netcom A/S. Všechny ostatní ochranné známky uvedené v textu jsou majetkem příslušných vlastníků. (Design a specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění.)
Kontakt:

Marek Němec
Key Account Manager
marek.nemec@pram.cz
www.pram.cz
224913004


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 7. 2011 14:20
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.