Dokonale hladká tvář rychle a komfortně s holicím strojkem Philips AquaTouch | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dokonale hladká tvář rychle a komfortně s holicím strojkem Philips AquaTouch


Stále více mužů začíná důkladněji pečovat o svůj zevnějšek. K vyjádření vlastního stylu mohou využít paletu prostředků, která je širší než kdykoli předtím. Jednou ze základních image je dokonale oholená tvář, proto Philips představuje holicí strojek AquaTouch, který je plně vodotěsný, což umožňuje k holení použít pěnu či gel pro ještě lepší výsledek a menší podráždění pokožky a to vše za velmi příznivou cenu.

Holení ve sprše povoleno
V souvislosti se sprchou a vanou každému okamžitě zabliká červená kontrolka a vybaví se riziko úrazu elektrickým proudem. S novým holicím strojkem AquaTouch nemusíte mít z úrazu proudem sebemenší obavy. Holení ve sprše je nejen bezrizikové, ale dokonce stejně účinné a pro mnohé ještě příjemněší. Holicí strojek AquaTouch je totiž plně vodotěsný a díky akumulátorovému provozu vám nebude překážet ani napájecí kabel.

Stále více mužů se potýká s podrážděním pokožky po holení. Holicí strojek AquaTouch byl pro vaše větší pohodlí a minimalizaci podráždění pokožky optimalizován pro použití s pěnou nebo gelem na holení. To samozřejmě není povinné, každý si proto vybere způsob holení, který mu nejvíce vyhovuje.

Už žádné pořezání
Výzkumy, které provedla společnost Philips, ukázaly, že většina mužů využívajících holicí strojky neví, že mokré holení výrazně přispívá k nižšímu podráždění pokožky. Zároveň se ukázalo, že stále více mužů používá jak holicí strojek, tak žiletku, k dosažení vzhledu, jaký požadují. Philips si je vědom toho, že většina mužů, kteří používají žiletku jsou přesvědčení, že s ní mohou dosáhnout hladkého oholení, avšak daní za to jsou časté škrábance, jizvy a stopy od krve na košili. S ohledem na všechny tyto skutečnosti byl navržen právě holicí strojek AquaTouch. Zaoblená hlava s nízkým třením a ochranou se přizpůsobí křivkám vaší tváře zatímco břity s technologií Super Lift & Cut nejdříve vousy nadzvihnou a teprvé poté oholí. Získáte tak dokonale hladkou pokožku a to bez rizika pořezání.

Holicí strojek Philips AquaTouch je nejen výkonný, ale byl vyroben pro váš maximální komfort. Jeho tělo je vytvořeno tak, aby se dobře drželo, pryžová rukojeť zabrání klouzání. Na jedno nabití strojek vydží v provozu až 40 minut, můžete se tedy holit přibližně deset dní, aniž byste se museli starat o stav akumulátoru. Na nutnost dobití vás zavčas upozorní LED dioda. Holicí strojek AquaTouch pořídíte za 1990 Kč.Pro více informací kontaktujte:

Martina Kuncová
Trade Marketing Manager
Philips Česká republika
Tel.: 233 099 102
e-mail: martina.kuncova@philips.com
www.philips.cz

Tomáš Kubík
Account Executive
Fleishman-Hillard
Tel.: 234 669 520
e-mail: kubik@fleishman.com

O společnosti Royal Philips Electronics
Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.
Kontakt:

Tomáš Kubík
kubik@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 10. 2011 10:10
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Philips (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.