Docházkové čtečky Alveno získaly nový atraktivnější design | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Docházkové čtečky Alveno získaly nový atraktivnější design


Společnost IReSoft uvedla na trh docházkové systémy s novým vylepšeným designem. Nové modely docházkových čteček DSi 501 a DSi 502 byly navrženy v nadčasové kombinaci černé a bílé barvy s lesklou povrchovou úpravou. Inovovaný tvar odpovídá moderním trendům na poli hi-tech elektroniky. Nový model postupně nahradí starší typ docházkových čteček DSi 500, cena přístroje však zůstane zachována.

Společnost IReSoft, která vyvíjí funkční docházkové systémy již deset let, se rozhodla vtisknout tradičním docházkovým čtečkám atraktivní vzhled. Kvalitní technologie, jež byla v loňském roce oceněna certifikátem Národního bezpečnostního úřadu ČR, tak získala novou podobu. Nejvýkonnější docházkové čtečky jsou nově k dostání ve dvojím barevném provedení. Docházková čtečka DSi 501 byla navržena s černým povrchem a s bílou centrální částí. Druhý model DSi 502 je v opačném barevném provedení, bílý s černou centrální částí.

„Velké firmy stále častěji věnují zvláštní péči vytvoření reprezentativního vzhledu svých interiérů. Právě pro ně jsme vyvinuli nový design našich docházkových čteček DSi 501 a DSi 502, které elegantním způsobem doplní jejich vstupní prostory,“ uvedl Jiří Halousek, ředitel společnosti IReSoft, která vyvíjí docházkový systém Alveno. „Věříme, že naše nové docházkové čtečky mohou skvěle podpořit image každé firmy. Jsme rádi, že se nám novým designem podařilo dokázat, že i docházková čtečka může být hezká,“ dodal Halousek.

U nových docházkových čteček byl zachován velký podsvícený displej o vysokém rozlišení 320 x 240 bodů, který zobrazuje 65 000 barev. Plocha displeje je dostatečně velká a přehledná. Zaměstnanci zde zřetelně vidí automatickou volbu Příchod, Odchod nebo si mohou sami zvolit mezi dalšími čtyřmi možnostmi přerušení pracovní doby, a to Služebně, Lékař, Přestávka a Ostatní. Celý systém je navržen tak, aby jeho ovládání bylo rychlé a intuitivní, samotná doba ověření je pak kratší než jedna sekunda.

„Všechny funkční vlastnosti nejvýkonnějších docházkových čteček DSi 500 zůstávají v nové verzi zachovány. Změněno je pouze barevné provedení a nové čtečky se liší také dynamičtějším tvarem a lesklým povrchem,“ vyjmenoval změny v designu Jiří Halousek ze společnosti IReSoft. „Zákazníky jistě potěší, že pořizovací cena nových, vzhledově atraktivnějších docházkových čteček zůstala stejná jako u staršího typu,“ dodal Halousek.
Kontakt:

Petr Lesenský
LESENSKY.CZ
info@lesensky.cz
www.lesensky.cz
+420 777 942 701


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 1. 2012 22:54
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Petr Lesenský (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tým odborníků specializujících se na PR, média a marketing.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.