Dobrá zpráva pro milovníky vína – unikátní internetový portál hodnocení vína VinoTest.czis | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dobrá zpráva pro milovníky vína – unikátní internetový portál hodnocení vína VinoTest.czis


Většina z nás má problém vybrat si v obchodě či vinotéce správné víno, nemáme vždy po ruce svého sommeliera. Současné moderní technologie nás provázejí při běžných denních aktivitách, ale při výběru vína nám zatím příliš nepomáhaly.

Dovolujeme si Vám představit zcela unikátní internetový portál hodnocení vína VinoTest.cz. Portál je určen všem milovníkům kvalitního vína, jednotlivým vinařům, vinotékám, sommelierům a restauracím, degustátorům vína.

Pro milovníky vína a sommelierům portál nabízí vedení on-line záznamů o ochutnaných vínech. Uživatelé mohou vína hodnotit jak slovně, tak i bodově. Jejich hodnocení poslouží dalším uživatelům při výběru vína.

Vinařům a vinotékám VinoTest.cz nabízí další propagaci na internetu, okamžitou zpětnou vazbu při hodnocení jejich vín, přímou komunikaci se zákazníky, uveřejnění pozvánek na různé akce a degustace.

Adresa portálu je <a href=http://vinotest.cz>vinotest.cz</a>, jeho mobilní verzi naleznete na m.vinotest.cz. Připravujeme aplikaci pro iPhone a android.


Věříme, že se v budoucnu <a href=http://vinotest.cz>VinoTest.cz</a> stane důležitým a nepostradatelným pomocníkem, přispěje k propagaci a osvětě vína v České republice.Kontakt:
Michal ŠvigaKontakt:

Michal Sviga
michal@vinotest.cz
http://vinotest.cz
207207557


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 10. 2011 14:41
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Vinotest (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.