Do želivského kláštera přijede světoznámý kazatel Pat Collins | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Do želivského kláštera přijede světoznámý kazatel Pat Collins


– Do želivského kláštera přijede na týdenní exercicie (25. – 30. března) irský kazatel a univerzitní profesor Pat Collins. Na jeho přednášky chodí tisíce lidí po celém světě a nyní zavítá do České republiky. V želivském klášteře tak připravují šestidenní duchovní cvičení pod jeho vedením.

„Očekáváme velký zájem lidí z celé republiky. Pro účastníky je připravený zajímavý program s otcem Collinsem. Součástí pobytu je také stravování a ubytování v prostorách kláštera,“ přibližuje František Marek správce majetku klášter a dodává, že přihlášku ne exercicie je možné stáhnout na webu želivského kláštera: www.zeliv.eu.
Každodenní program bude začínat o půl osmé snídaní, od půl desáté bude přednáška kněze Collinse, která bude pokračovat i po poledním odpočinku. „Pat Collins své přednášky a promluvy zaměří na témata jako je charisma víry, projev Boží moci skrze uzdravení, důvěra v Boha a další oblasti, které jsou pro moderního člověka důležité,“ popisuje pater Šimek. Přednášky Pata Collinse budou tlumočeny do češtiny.

O. Pat Collins CM
je vincentinský kněz z Irska, uznávaný a vynikající kazatel na mezinárodních konferencích, hudebník a univerzitní profesor. Ve svých knížkách, přednáškách, seminářích a televizních programech v Irsku, Anglii, Austrálii, Itálii a USA o spiritualitě, psychologii a kontemplativním životě inspiruje mnohé posluchače a čtenáře. Je autorem mnoha knih, které byly přeložené do italštiny, polštiny a maďarštiny. Je spoluzakladatelem společenství Nové jaro v Dublinu, kde v současné době též žije a přednáší.
Více informací: http://patcollinscm.webs.com/
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 2. 2012 8:14
Kategorie: Společnost a životní styl
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.