Do želivského kláštera přijede světoznámý exorcista P. Vella | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Do želivského kláštera přijede světoznámý exorcista P. Vella


Návštěvy exorcisty a prezidenta komise pro satanismus a okultismus P. Eliase Velly jsou všude ve světě tahákem pro lidi. V Želivě se týden klidu a meditací pod vedením P. Velly uskuteční od 22. do 27. října. A volná místa rychle ubývají, už nyní je přihlášena asi stovka zájemců. Pro želivský klášter to bude po druhém ročníku kulturního festivalu další velký tahák pro veřejnost.

„Čtyři měsíce před návštěvou světoznámého kněze Eliase Velly máme kapacitu semináře téměř naplněnou. Týden klidu pod odborným vedením Eliase Velly bude pro želivský klášter takovým malým svátkem,“ avizuje správce želivského kláštera František Marek. Hlavním tématem celého týdne bude způsob vnímání a zacházení s tím, co člověka přesahuje.
„Vellovi akce jsou známé svou interaktivností a zapojení zúčastněných do diskusí a konfrontací názorů. Z toho důvodu jsou oblíbené mezi lidmi bez rozdílů vyznání či názorů,“ dodává Marek a zároveň zve zájemce do želivského kláštera. Klášter se v loňském roce stal národní kulturní památkou a jeho cílem je více se otevřít veřejnosti právě prostřednictvím různých akcí, např. koncem srpna bude mít duchovní obnovu bratr Gottshalk a na začátek adventu připravujeme exercicie pod vedením premonstráta Maxe Kašparů.
P. Elias Vella je františkánský kněz z Malty, profesor systematické teologie. Tamějším biskupem byl ustanovený exorcista – hovoří o okultismu, satanismu a vedení duchovního boje. Setkává se s lidmi, kteří prožívají útoky ďábla a potřebují pomoc. V České republice byl naposledy byl letos v květnu v Koclířově při odhalování pamatníku zesnulého papeže Jana Pavla II.


Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 7. 2011 10:54
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.