Do společnosti D-Link dnes nastoupila zkušená retail manažerka | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Do společnosti D-Link dnes nastoupila zkušená retail manažerka


Jana Rajdlová přispěje k udržování a budování spolupráce s retail partnery

Praha, 1. listopadu 2011 – D-Link, přední výrobce profesionálních síťových řešení, představuje novou členku týmu, Janu Rajdlovou, která od dnešního dne nastoupila na pozici Retail Account Manager. Její hlavní náplní práce bude odpovědnost za prodeje produktů D-Link určených především pro koncové zákazníky a zajišťování jejich spokojenosti.

Jana Rajdlová (31) přichází do společnosti D-Link z distribuční firmy eD systems Czech, kde zastávala pozice Head of sales team, Senior sales manager a Deputy branch director head. Zde měla odpovědnost za řízení obchodního týmu, péči o hlavní e-tail zákazníky a rozvoj obchodních aktivit.

„Retail i e-tail jsou pro D-Link zásadními prodejními kanály, které umožňují koncovým zákazníků jednoduše nakoupit síťové produkty D-Link určené pro digitální domácnosti,“ říká Aleš Pícl, ředitel společnosti D-Link Česká republika, Slovensko a Bulharsko, a dodává: „Jana má řadu zkušeností z práce u významných českých distributorů, má široký přehled o situaci na trhu a již zná naše retailové partnery. To jsou jen některé z důvodů, proč jsme Janu přijali do našeho týmu.“.

Jana Rajdlová je vdaná a ve svém volném čase se ráda věnuje cestování.

Pro více informací o společnosti D-Link, prosím, navštivte www.dlink.cz nebo www.facebook.com/dlinkcz.

Kontakt:

Stanislav Přibyl
Key Account Manager
stanislav.pribyl@pram.cz
224913000


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 11. 2011 17:31
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.