Do nového roku s nablýskanou podlahou | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Do nového roku s nablýskanou podlahou


Dáváte si na začátku nového roku předsevzetí? Co kdybyste to tentokrát vzali pěkně od podlahy, a to doslova. Čisté podlahy v bytě jsou základ, ale jak nejlépe dosáhnout dokonalých výsledků? I když vysáváte každý den, zůstává na podlaze mastný film a spousta bakterií. V ideálním případě je tedy potřeba podlahy nejdříve vysát a pak pořádně vytřít, což je pro většinu z nás takřka nemožné. Společnost Philips však myslí na váš čas i peněženku, a proto představila nový systém AquaTrio, který vysává, vytírá i suší najednou. Odteď už tedy žádné kompromisy, v krátkém čase můžete dosáhnout dokonale čisté domácnosti.

Philips AquaTrio – vysajte a vytřete najednou
Jak moc musí být podlaha špinavá, abyste zašli do koupelny pro hadr a napustili si vodu na vytírání? Tato nevděčná činnost je příliš namáhavá, než abyste vytírali každý den, nehledě na to, že dlouhé máčení rukou nemá příznivý vliv na vaši pokožku. Se systémem Philips AquaTrio (FC7070) ušetříte spoustu času i energie. Budete moct vytírat klidně každý den a začne vás to i bavit.

Díky cyklónovému vysávání, vytírání a funkci vysoušení urychlíte celý proces až o polovinu a navíc nehrozí, že by vám někdo roznesl špínu po mokré podlaze. Oddělené nádoby na čistou a špinavou vodu pak zajistí, že každý kousek podlahy bude doslova zářit čistotou. Pro úplné pohodlí je nádržka vybavena inteligentním LED indikátorem, který začne svítit, když je vodu potřeba doplnit.

AquaTrio myslí nejen na vaše pohodlí při práci, ale také na vaši peněženku a životní prostředí. Ušetříte až 70% vody, kterou byste jinak spotřebovali vytíráním a zároveň až 50% energie.

Už žádná zbytečná námaha, ale perfektní výsledek
Řekněte NE alergiím, roztočům a zbytečnému prachu. S čistícím přístrojem Philips AquaTrio můžete dokonale vyčistit nejen dřevo, parkety, laminát, PVC nebo keramiku, ale i přírodní kámen.

V první fázi úklidu nastoupí vysokootáčkové kartáče z mikrovláken, které se hravě vypořádají se sebemenšími skvrnami, nečistotou a tekutinami na podlaze. Rychlost 6700 otáček za minutu, která dokonce převyšuje rychlost hřídele v motoru vašeho auta, se hravě popere i se spárami dlažby, které byste jinak museli pracně drhnout. Se zbytkem špíny se pak utkají kartáče, do nichž se však napouští voda ze speciální nádržky. Třešničkou na dortu je funkce vysoušení, která opět využívá rotující kartáč, a díky mikrovláknům sbírá přebytečné zbytky vody.

Se systémem Philips AquaTrio budete mít velkou volnost ve způsobu použití. Podle aktuálních potřeb můžete vytírat teplou nebo studenou vodou a také přidávat saponát podle libosti. Najednou vyčistíte až 75 m² bez ohledu na druh podlahy a bez nutnosti několikrát vyměňovat velké množství vody. Tak s chutí do toho, ať je všechno rychle hotovo.
Systém AquaTrio pořídíte za 10 999 Kč.

Pro více informací kontaktujte:

Petra Fliegerová
Trade Marketing Officer
Philips Česká republika
Tel.: 233 099 484
e-mail: petra.fliegerova@philips.com
www.philips.cz

Tomáš Kubík
Senior Account Executive
Fleishman-Hillard
Tel.: 234 669 520
e-mail: kubik@fleishman.com

O společnosti Royal Philips Electronics
Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.
Kontakt:

Tomáš Kubík
kubik@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 1. 2012 15:18
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Philips (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.