Do kyjovské nemocnice nastoupil krizový manažer na řízení staveb | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Do kyjovské nemocnice nastoupil krizový manažer na řízení staveb


Kyjov – Do kyjovské nemocnice nově nastoupil krizový manažer na řízení staveb Bronislav Kletečka. Jeho úkolem je zajisti provoz nemocnice v období rekonstrukce centrálních operačních sálů a současně dohlížet na samotnou rekonstrukci budovy centrálních operačních sálů a centrální sterilizace.

„Bronislav Kletečka je zkušený odborník ze stavební výroby. V této oblasti pracovala deset let jako vedoucí staveb. Nyní se bude starat o provoz nemocnice v době rekonstrukce. Všemu musí fungovat tak, aby pacienti nepocítili žádné snížení lékařské a organizační péče,“ přibližuje ředitel kyjovské nemocnice Josef Pejchl.
Prvním úkolem krizového manažera na řízení staveb Bronislava Kletečky bude dohled nad zateplením budov. Jedná se o budovu interny, budovu lékárny a kožního oddělení. Realizace zateplovacích projektů byla zahájena podpisem smlouvy s kyjovskou společností MSO servis dne začátkem června.
„Samotná stavba byla zahájena na budově lékárny a kožního oddělení minulý pátek předáním staveniště. Předpokládá se, že stavba bude ukončena začátkem října 2011,“ informuje ředitel Pejchl.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 6. 2011 14:47
Kategorie: Personalistika
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.