DO HRADCE KRÁLOVÉ PŘIJEDE ŠÉF AMERICKÉ OBCHODNÍ KOMORY | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


DO HRADCE KRÁLOVÉ PŘIJEDE ŠÉF AMERICKÉ OBCHODNÍ KOMORY


Hradec Králové přivítá výkonného ředitele Americké obchodní komory. Weston Stacey přijal pozvání Českého klubu podnikatelů a zúčastní se připraveného programu za účasti jeho členů, hostů a statutárních zástupců města. Hlavním tématem bude diskuse na téma: Etika podnikání.

Na den 19. dubna 2012 přijal pozvání Českého klubu podnikatelů Weston Stacey, výkonný ředitel Americké obchodní komory. Hlavní námět diskuse si určili sami podnikatelé. Etika podnikání v České republice se ukázala jako aktuální téma, a bude zajímavé srovnání s etikou podnikání ve státech severní Ameriky. Weston Stacey se stane významným hostem nejen Českého klubu podnikatelů, ale také hostem města Hradce Králové.
„Jeho odpolední program bude zahájen ve 14.00 hodin prohlídkou unikátní neurolaboratoře společnosti Commservis.com v Hradci Králové. Posléze mu bude představeno město Hradec Králové a jeho statutární zástupci, se kterými se setká v uzavřeném kruhu jednání,“ prozrazuje za organizátory Bohdana Kašparová z Českého klubu podnikatelů. Hlavní program řádného setkání Českého klubu podnikatelů zahájí v 18.00, tentokrát v Galerii Tři generace Kodetů, kde bude formální část významného setkání probíhat.

„Dokud kabinet dělá reformy, jeho hádky nejsou takový problém. Podnikatele mnohem víc trápí, že vláda Petra Nečase nemá dlouhodobou koncepci, kam by měla česká ekonomika směřovat,“ myslí si šéf americké obchodní komory Weston Stacey. Důsledek? Manažeři se bojí investovat. Český klub podnikatelů sdružuje majitele firem a statutární zástupce společností s cílem vytvořit přátelské prostředí k vytvoření osobních a pracovních kontaktů. Každé setkání nabízí program, kde je kladen důraz na výměnu informací, novinek a zkušeností z podnikání. Budování vztahů mezi členy klubu je založeno na setkání se zajímavými hosty, společenských a zábavních akcích, ale především na společně strávených chvílích, které povedou k naplnění základního cíle klubu. „ČESKÝ KLUB PODNIKATELŮ - TAM, KDE SE RODÍ OBCHOD".

Kontakt: Bohdana Kašparová, info@ceskyklub.cz, +420 602 420 353
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 4. 2012 22:17
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.