Do Chorvatska ekonomicky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Do Chorvatska ekonomicky


Rádi byste jeli na dovolenou k moři se svojí rodinou, ale máte jen omezený rozpočet? Levně do Chorvatska se podíváte přes různé cestovní stránky na internetu. Dozvíte se tu spoustu užitečných rad, jak ušetřit za dovolenou u moře. Velmi důležitě je si hned na začátku říci jakým dopravním prostředkem se do Chorvatské destinace chcete dostat. Určitě bychom vám nedoporučovali automobil, protože budete muset zaplatit nejen výdaje za benzín či naftu, ale zároveň budete muset uhradit i nejrůznější cla a mýtné. Server Chorvatsko levně Vám doporučuje pro nejekonomičtější cestu do Chorvatska zvolit vlak. Můžete jet i autobusem, ale vlak je nejen pohodlnější pro cestování, ale i levnější než autobus.

Kdy objednat ubytování?

V chorvatské destinaci pak zajedete do předem vybraného ubytovacího zařízení, kterým může být hotel, apartmán či dnes velmi populární hostel. Na webu Chorvatsko levně se dozvíte, že z ekonomického hlediska je nejvhodnější si vybrat ubytování v hostelu, který má sice danou určitou cenu za ubytování na osobu a den, ale v případě, že si před odletem telefonicky zarezervujete ubytování v určitém hostelu, můžete se pokusit již při objednávání cenu snížit smlouváním. Takovéto smlouvání ceny za hostel je možné i přímo na místě, pokud ubytování ještě nemáte zajištěné.

Chorvatské památky
Chorvatsko Vám nabízí nejen krásně čisté moře, které je zejména v letních měsících i krásně teplé, ale nabízí vám poznat i spoustu chorvatských památek. Web Chorvatsko levně Vám dává tip i pro návštěvu nejrůznějších parků, lesoparků či rezervací. Příjemná je i skutečnost, že za návštěvu těchto přírodních krás se neplatí, a pokud ano, tak to není nikterak alarmující částka, která by narušila váš rodinný rozpočet. Doufáme, že se podíváte levně do Chorvatska díky našim stránkám, které jsou plné informací a budou vám nápomocné při realizování vaší levné zahraniční dovolené.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 8. 2011 12:52
Kategorie: Cestování
Název zdroje: Lepidus (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.