Dny otevřených dveří VOŠ CR MOS | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dny otevřených dveří VOŠ CR MOS


Praha, 21.2.2012: Dny otevřených dveří lákají studenty k návštěvě budoucí školy. VOŠ cestovního ruchu a mezinárodního obchodního styku nabízí ještě dva oficiální termíny – 24.2. a 9.3.2012.

Ať už za účelem pouhého prozkoumání atmosféry a prostředí budoucí školy, nebo za setkáním s vyučujícími a konzultacemi, je všem studentům velmi doporučeno navštívit dny otevřených dveří vybraných škol. Během prohlídky mohou zjistit, jak na ně škola působí, jak je vybavená, jaké prostory a možnosti nabízí. Důležitá je například dostatečně vybavená knihovna, učebny s možností audiovizuální produkce nebo počítačové učebny.
To vše VOŠ cestovního ruchu a mezinárodního obchodního styku svým studentům poskytuje. Navíc mohou využívat školní wifi připojení k internetu nebo si koupit občerstvení z několika různorodých nápojových i jídelních automatů. Ve většině učeben je také projektor, který slouží především studentům k promítání jejich prezentací. Ty jsou důležitou součástí mnoha vyučovaných předmětů.
Moderních pomůcek a metod pedagogové využívají i při výuce cizích jazyků. Student si může zvolit tři z celkem téměř čtyřiceti, které škola nabízí.
„Dny otevřených dveří děláme pravidelně, mají velký ohlas. Studenti se přicházejí seznámit se školou a budoucími vyučujícími. Zároveň se můžou zeptat na jakékoliv nejasnosti. Na dny otevřených dveří máme oficiální termíny, ale lze se domluvit i na individuálním příchodu“ doplňuje ředitel školy Libor Bastl.

Kateřina Horčicová
PR manažerka
tel: 608 508 038

VOŠ CR MOS
Ortenovo nám. 34/1275
Praha 7 – Holešovice

Informace najdete také na www.voscr.cz
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 2. 2012 13:26
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Kateřina Horčicová (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.