Dlouhé vlasy nemusí být jen Váš sen | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dlouhé vlasy nemusí být jen Váš sen


Málokterá žena je sama se sebou stoprocentně spokojena a to zejména, když se jedná o vlasy. V případě vlasů je ale řešení problému velmi snadné a jednoduché. Tam, kde byla příroda příliš skoupá a ženě nadělila jen řídké, jemné a pomalu rostoucí vlasy, je možné použít osvědčené řešení pomocí zhušťování a prodlužování vlasů.

Pomocí této osvědčené kadeřnické techniky je možné v poměrně krátkém čase vykouzlit bohatou hřívu, která zkrášlí každou ženu a dopomůže jí velmi rychle nejen k vytouženému účesu, ale i potřebnému sebevědomí.

I když se tato služba nabízí již řadu let, je stále mnoho žen, které o prodloužení vlasů neví, nebo se zalekly finančních nákladů spojených s touto službou. Tato obava je ale zcela zbytečná, jelikož převážná většina technik je k vlastním vlasům zcela bezpečná, zvláště když tuto službu provádí někdo- kdo má dlouholeté zkušenosti. Cena prodloužení vlasů v extrémních délkách může sice udělat průvan v peněžence, ale v mnoha případech lze dosáhnout výrazných výsledků za velmi přijatelnou cenu. Ta totiž závisí na druhu vlasů, délce vlasů a pochopitelně množství použitých vlasů (váze). Bude-li se tedy jednat jen o mírné prodloužení vlasů zaměřené spíše na zvýšení objemu, bude konečná cena výrazně nižší, než tomu je u extrémního prodloužení.

Vlasy pro tuto službu se používají zpravidla pravé a to evropské nebo indické. Evropské vlasy představují to nejlepší, co Vám tato služba je schopna nabídnout. Délky vlasů se pohybují v rozmezí od 30 do 70 cm, ale velmi často jsou nabízeny i vlasy mnohem delší.

V průměru by měla žena počítat s tím, že stráví při této službě u kadeřníka asi 2-3 hodiny. I když doba potřebná k aplikaci se do značné míry závisí i na způsobu prodlužování vlasů.

Více informací naleznete na www.prodluzovani-vlasu.euVstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 9. 2011 13:18
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: SkyMedia (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.