Díky teplému počasí vzrostou mírně ceny tepla | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Díky teplému počasí vzrostou mírně ceny tepla


Hradec Králové – Počínaje 1. srpnem 2014 vzrostou v Hradci Králové mírně ceny tepla a teplé vody. Sekundární cena na výstupu ze sekundárního rozvodu a domovní předávací stanice tak vzroste o 2,51% na 407.9 Kč/GJ (bez DPH), a cena pro ohřev vody a na výstupu z centrální předávací stanice pak o 2,61% na 367,55 Kč/GJ (bez DPH).


„K této změně jsme nuceni přistoupit z důvodu výjimečně teplého počasí v průběhu loňského roku, kdy registrujeme pokles dodávek o 15 %. Usilovali jsme o to, aby současné navýšení cen bylo co nejnižší,“ vysvětlil ředitel Tepelného hospodářství v Hradci Králové Jiří Seidler. „Díky přijatým úsporným opatřením v rámci celé společnosti by se nemělo současné zvýšení cen zákazníků příliš dotknout,“ dodává ředitel Seidler.

Zálohové platby zůstanou nadále stejné
I přes navýšení cen teplené energie společnost neuvažuje o změně rozpisu záloh a v platnosti tak zůstává Rozpis záloh účinný od 1. 1. 2014. Společnost Tepelné hospodářství Hradec Králové usiluje i nadále o to, aby cena tepelné energie ze soustavy Sytému zásobování teplem (SZT) na území města Hradec Králové byla jednou z nejnižších v rámci České republiky.
Královéhradecká městská společnost Teplené hospodářství Hradec Králové svými cenami i nadále patří mezi nejlevnější teplárenské společnosti v České republice, které dodávají teplo a teplou vodu do desítek tisíc domácností a několika stovek institucí. Tuto strategii nízkých cen tak chce Tepelné hospodářství udržet i dlouhodobě do budoucna.
Martina Honsová
Kontakt:

Eva Fruhwirtová
senior manager
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 6. 2014 6:05
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.