Dětské bazárky v OC Šestka ušetří maminkám čas i peníze | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dětské bazárky v OC Šestka ušetří maminkám čas i peníze


Všechny maminky velmi dobře vědí, jakým tempem jejich potomci vyrůstají z oblečení. Ačkoliv jsme vloni nakupovali letní kolekce o malinko větší, než jaké dítko aktuálně potřebovalo, tílka jsou letos podezřele krátká a kraťasy příliš těsné. Báječným řešením, jak pro naše nejmenší pořídit nové oblečení, mohou být dětské bazárky. Přesně tuto možnost – pohodlně nakoupit, prodat či vyměnit dětské oblečení a další vybavení pro děti nabízí pod názvem DĚTSKÝ BAZÁREK také obchodní centrum Šestka v Praze, Ruzyni. Každou poslední sobotu v měsíci od 15. – 18. hodiny zde mohou maminky doplnit skříně svých malých neposedů nebo naopak nabídnout již nepotřebné oblečení jiným maminkám.

Oblečení, obuv a další vybavení pro děti, mají naši nejmenší povětšinou velmi krátkou dobu. Za pár měsíců nošení jsou věci sice jako nové, jenže z nich mimčo či batole prostě jednoduše vyroste. Ačkoliv se dají na internetu najít desítky dětských bazarů, vždy je pro maminky praktičtější vidět oblečení na vlastní oči a pořádně se přesvědčit o jeho kvalitě/stavu/velikosti. Na dětských bazárcích v OC Šestka mohou všechny maminky zboží prodávat, nakupovat nebo mezi sebou také vyměňovat. Stačí si přinést dětské oblečení, stůl či stojan na rozmístění věcí zapůjčí přímo obchodní centrum.

Kromě doplnění oblečení mají všichni možnost udělat dobrý skutek – a darovat část oblečení do projektu „Podpora matek s dětmi“ pod záštitou Armády spásy. Takto darované věci se dostanou do rukou maminek a dětí, které to opravdu velmi potřebují.

Dětské bazárky v OC Šestka se konají každou poslední sobotu v měsíci od 15 – 18 hodin.

Nejbližší možné termíny:
• sobota 25. 6. 2011
• sobota 30. 7. 2011
• sobota 27. 8. 2011
Kontakt:

Linda Maletínská
maletinska@privilegepr.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 6. 2011 13:09
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Privilege PR (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.