Děti z dětského domova v muzikálu Děti ráje | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Děti z dětského domova v muzikálu Děti ráje


V pátek 16. prosince 2011 vystoupily na jevišti během představení muzikálu Děti ráje také děti z Dětského domova Tišnov. Tuto odměnu – zazpívat si a zatancovat před zaplněným hledištěm s muzikálovými hvězdami – děti získaly díky svému vítězství v projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou cvičitelky Hanky Kynychové.

V rámci tohoto projektu totiž děti téměř půl roku trénovaly, aby se v polovině listopadu utkaly s dalšími týmy z 24 dětských domovů po celé republice. V kategorii Muzikál tišnovští zvítězili už loni, a tak se na jevišti pražské GOJA Music Hall objevili už podruhé. Tentokrát proto dostali ještě větší prostor a v rámci představení si se skutečnými herci a zpěváky zazpívali a zatancovali i tzv. medley složenou z nejoblíbenějších písniček muzikálu. Choreografii, se kterou zvítězili v projektu, pak sami předvedli při písničce Céčka po boku hlavních představitelů Martina Zounara a Míši Sejnové.

Po skončení představení sama Hanka Kynychová poděkovala před plným hledištěm zpěvákům a tanečníkům Míše Noskové, Petře Parvoničové, Bořku Slezáčkovi, Míše Sejnové, Braňu Polákovi, Radku Fišerovi, Zdeňce Pijanové, Davidu Maulemu, Martině Fantové, Kláře Kočárkové a dalším, kteří se celoročně podíleli bez nároku na honorář na charitativních projektech podporujících děti z dětských domovů, jež cvičitelka organizuje.

Děti z jihomoravského dětského domova si i tentokrát atmosféru jeviště a zákulisí jednoho z nejoblíbenějších muzikálů současnosti moc užily a rozhodně se prý v rámci projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou pokusí dostat na muzikálové jeviště i potřetí.
Držíme jim palce.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 12. 2011 22:58
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Hanka Kynychová (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.