Designové centrum BuDu se představilo prvním hostům | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Designové centrum BuDu se představilo prvním hostům


Brno, 15. 6. 2011 – Nové brněnské centrum interiérového designu BuDu otevřelo své brány. Ve funkcionalistické budově architekta Bohuslava Fuchse v Masné ulici vznikly unikátní společné prostory, v nichž vystavuje řada předních návrhářských společností. Zákazníci získají jedinečnou možnost prohlédnout si všechny doplňky pod jedinou střechou, navíc se jim bude vždy věnovat odborný konzultant.

Slavnostní otevření designového centra BuDu se uskutečnilo ve čtvrtek 9. června. Do nových prostor se přišlo podívat téměř 200 hostů, včetně Lucy de Micheli Stradivariho, potomka italského houslového mistra a předního představitele současného italského bytového designu.

„Na první den jsme vyhradili naše prostory pouze našim věrným zákazníkům a vybraným hostům. Ode dneška však může do prostor na Masné burze každý, koho zajímají trendy v bytovém interiéru nebo designu a hledá novou inspiraci. Každý bude mít k dispozici odborníka, který ho provede celým prostorem BuDu a rád zodpoví všechny otázky,“ představuje nové centrum Milan Vrbík, vedoucí manažer a zároveň spolumajitel společnosti FINEZZA Design, která s ideou BuDu přišla.

BuDu by se po vzoru velkých evropských designových center mělo stát i významným místem kultury, ve kterém budou probíhat jedinečné výstavy a vernisáže. V současnosti mohou návštěvníci v prostorách BuDu zhlédnout výstavu známého českého fotografa Jadrana Šetlíka. „Spolupráci na výstavách jsme významně propojili i se sdružením Leporelo+, které organizuje výstavy ‚mladé‘ designérské scény v Domě umění města Brna,“ doplňuje Vrbík.

V BuDu naleznou zákazníci řadu populárních značek – vybavení pro bytové interiéry od FINEZZA design, stínicí techniku LEHA od společnosti 4DECO, luxusní biokrby Fire4Home, koupelnové vybavení od Dara Interiér, interiérové dveře Ferrero Legno, podlahy Quick Step a Pandomo, nebo hi-endové audiovizuální technologie od společnosti Jasyko. Internetové stránky nového designového centra jsou www.budubrno.cz.




Budu – největší centrum bytového designu na jižní Moravě. Funkcionalistická budova Bohuslava Fuchse v Masné ulici je inspirativním showroomem mnoha prestižních designérských a architektonických firem. Adresa: Masná 34, Brno. Oficiální stránky: www.budubrno.cz.

Kontakt: Marek Hadra, komunikační agentura AETNA, PR director, +420 606 648 564, hadra@aetna.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 6. 2011 10:45
Kategorie: Kultura
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.