Den otevřených dveří s Vánoční dílnou | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Den otevřených dveří s Vánoční dílnou


zorganizovala v sobotu 3.12.2011 paní Kamila Dvořáková z Mimoně, která se zabývá výrobou keramické mozaiky a mozaikových dekoračních předmětů.

Den otevřených dveří spojený s Vánoční dílnou a prodejní výstavou výrobků autorky proběhl v originálním prostředí apartmánu Letní byt zařízeném ve stylu 30.let.
Vánoční dílny se v době od 13,00 do 15,00 hod zúčastnilo několik dětí ve věku 6-9 let. Společně s paní Kamilou vyrobili klasické jablíčko se svíčkou zdobené hřebíčkem, smrkovou větvičkou a rozinkami. Poté se pustili do výroby svícínku s čajovou svíčkou. Ta se jim natolik zalíbila, že si každý z nich vytvořil nejméně dva.
Samotná výstava byla zahájena v 15, 30 hod. Návštěvníci mohli obdivovat originální vánoční dekorace či mozaikové předměty jako originální doplňky interiéru nejen pro potěchu oka, ale i k praktickému použití. Interiér apartmánu Letní byt hosty výstavy velice zaujal a hostitelka byla zavalena nejen dotazy na techniku výroby mozaik ale také na způsob rekonstrukce interiéru.
Malí i velcí návštěvníci odcházeli spokojeni a někteří i s nakoupenými dárečky pro své blízké.Kontakt:

Kamila Dvořáková
majitel
kamprorady@centrum.cz
www.letni-byt.cz
+420605190315


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 12. 2011 19:39
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Kamila Dvořáková-Bezpečnostní technologie (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Firma se zabývá činností v oboru elektro-slaboproud. Provedeme zákazníka problematikou zabezpečení jeho objektu(rodinné domy, byty, kanceláře, obchodní prostory atd. )od samého počátku. Návrh vhodného řešení elektronického zabezpečení i průmyslového kamerového systému, podrobné vysvětlení funkčnosti, dodávka i instalace a následné zaškolení. Dále firma nabízí prodej samostatných komponentů i celých systémů pro malé a střední aplikace a školení začínajících elektromontérů. Působí v Praze a středních Čechách a dále v Libereckém kraji. E-shop pro oblast celé ČR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.