Den Labe | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Den Labe


DEN LABE SE STAL TRADICÍ Již pátým rokem jsou pro obyvatele Hradce Králové připraveny dny plné zajímavých atrakcí na vodě i na souši. Oslavy královéhradecké řeky Labe proběhnou velkolepě, jak je zvykem na náplavce Eliščina nábřeží. Program 5. ročníku slavnostně zahájí již ve čtvrtek večer a pokračovat bude do sobotní noci.

TISKOVÁ ZPRÁVA
DEN LABE
16.-18.5.2011
Eliščino nábřeží a náplavka řeky Labe v Hradci Králové
DEN LABE SE STAL TRADICÍ aneb HAVAJ NA LABI
DEN LABE S PŘÍCHUTÍ HAVAJE PŘIPRAVUJE JIŽ PO PÁTÉ AGENTURA MAX 1 MARKETING. Letos ve spolupráci se společností S4B, která se podílí na produkci akce.
Již pátým rokem jsou pro obyvatele Hradce Králové připraveny dny plné zajímavých atrakcí na vodě i na souši. Oslavy královéhradecké řeky Labe proběhnou velkolepě, jak je zvykem na náplavce Eliščina nábřeží. Program 5. ročníku slavnostně zahájí již ve čtvrtek večer a pokračovat bude do sobotní noci. Ve čtvrtek 16. června odstartuje Den Labe Slavnostním zahájením, které si připravily královéhradecké mažoretky Donna a kino Centrál, jež poskytne mobilní plátno a na břehu řeky postaví Letní kino. Jaký film pořadatelé zvolí, to je zatím tajemstvím, ale dle slov Ing. Tomáše Pavla, hlavního představitele a pořadatele tohoto projektu, shlédneme snímek z nabídky dobrých starších českých filmů. Oba dva další dny bude probíhat Den Labe podobně jako v předchozích ročnících. V dopoledních hodinách budou připraveny atrakce pro děti, představí se malí tanečníci z T- Bass, kteří se těší na své vrstevníky. Ti budou moci zkusit své taneční umění prostřednictvím workshopů přímo na velkém pódiu. T- Bass bude pokračovat ve svých vystoupeních až do odpoledních hodin. V průběhu dopoledne se mohou těšit především děti, připraveno je spousta atrakcí. Odpoledne bude k dispozici plavba na lodích Hradecké paroplavební společnosti za symbolickou cenu a bohatý program na břehu Labe. Produkce začíná v pátek v 16 hodin představením speciálního vodního šlapadla a prezentací nové míčové hry KIN – BALL. Od 17 hodin se poběží již tradiční a velmi oblíbená Trubačova lávka, kterou si mohou zopakovat soutěžící i v nočních hodinách, coby NUDA LÁVKU. Připraven je samozřejmě také pravidelný závod osmiveslic, Hradec Králové - Pardubice. Novinkou letošního ročníku je dvoudenní vystoupení hudebních kapel. V pátek zahrají COOLERS a jako hlavní kapela vystoupí MŇÁGA A ŽĎORP. Ještě než se návštěvníci přemístí na již zmíněnou velmi atraktivní NUDA LÁVKU, je připravena módní přehlídka outdoorového oblečení. Účast přislíbila Česká Miss 2009 Iveta Lutovská. Od 22:00 hodin začíná hudební AFTER PARTY ve velkém stanu, kterou odstartuje moderátor Pavel Cejnar, ten bude návštěvníky provázet také celým odpoledním programem Dne Labe.
Sobotní program bude věnován závodům Dračích lodí-Polabský drak. 22 borců v každé lodi každý rok bojují o putovní pohár města Hradce Králové. Bude velmi zajímavé, sledovat, zda pohár zůstane loňskému vítězi firmě Stratos, vrátí-li se do rukou týmu Evropy 2 nebo zda se jím letos bude pyšnit některá z nově obsazených lodí tohoto atraktivního závodu. Pro sportovce, kteří se na Dračí loď nedostanou, připravili organizátoři několikahodinový ZUMBA MARATON. Tímto sobotní Den Labe, tak jako v jiných ročnících zdaleka nekončí. Můžeme se těšit na další novinku, a to otevření 1. ROČNÍKU „LABSKÉHO FESTIVALU“. Zahrají kapely z východních Čech: METRO, KMOTRA a čím dál tím populárnější hradecká kapela MEMPHIS. Poté budou zájemci o pokračování oslav řeky Labe opět pozváni na AFTER PARTY ve velkém stanu. Od 23:00 budou přistaveny autobusy do klubu Axor, kde mohou návštěvníci Dne Labe pokračovat do nedělního rána.
Velké poděkování patří Povodí Labe a Magistrátu Hradce Králové, kteří oslavy řeky a Den Labe dlouhodobě podporují.
Do pořádání akce se aktivně zapojil také klub Českých podnikatelů, pod jehož záštitou bude probíhat tombola o atraktivní věcné ceny, které podnikatelé Dni Labe věnovali. Zakoupené kupony budou jak v pátek, tak v sobotu slosovány. Výtěžek pak bude věnován Domovu pro matky s dětmi v Hradci Králové, který Český klub podnikatelů dlouhodobě podporuje.

Kontakt
produkce : Jitka Zadrobílková, info@service4b.cz, 608 000 037
pořadatel : Ing.Tomáš Pavel, tomas.pavel@max1.cz , 736532536

Max 1 marketing
Firma MAX 1 marketing s.r.o. byla založena v roce 2004. Od té doby se zabývá organizování sportovních a kulturních akcí. CYKLOMARATON TOUR – TURISTIKA PRO ZDRAVÍ – SKI4FUN – DEN LABE – NEBE PLNÉ BALÓNŮ - ČERTE UTÍKEJ
S4B
Název společnosti S4B vychází z podstaty jejího poslání, kterým je SERVICE FOR BUSINESS. S4B s.r.o. je zakladatelem a provozovatelem Českého klubu podnikatelů, vytváří aktivní prostředí pro podnikatele a živnostníky v Hradci Králové. Posláním S4B s.r.o. je partnerství malých firem i velkých společností v oblastech, kde si mohou být vzájemně nápomocní. KOMUNIKAČNÍ SERVIS – EVENT SERVIS – DÁRKOVÝ SERVIS – ADMINISTRATIVNÍ SERVIS
Kontakt:

Bohdana Kašparová
jednatelka
bohdana@service4b.cz
www.ceskyklub.cz
602420353
491006033


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 6. 2011 7:05
Kategorie: Zábava
Název zdroje: S4B s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
SERVICE FOR BUSINESS
- ČESKÝ KLUB PODNIKATELŮ
- firemní akce
- komunikace
- administrativa
- dárky
- atd.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.