Den dodavatelů skupiny WITTE | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Den dodavatelů skupiny WITTE


Společnost WITTE Automotive, dodavatel pro automobilový průmysl, pozve své dodavatele 27.září na 4. Den dodavatelů do Fora Niederberg v německém Velbertu. Výrobce zamykacích systémů chce prostřednictvím této akce upevnit předávání odborných znalostí mezi dodavateli a vlastními manažery, kteří přijímají rozhodnutí, posílit partnerství s dodavateli a poprvé také ocenit vlastní dodavatelské subjekty.

44 dodavatelů a poskytovatelů služeb z různých produktových skupin bude mít mezi 10 a 18 hodinou možnost představit svoje výrobní know-how a nové technologie v podobě výstav a prezentací stejně jako informovat zaměstnance skupiny WITTE o budoucích trendech ve své branži. Program doplní zajímavé odborné přednášky dodavatelských firem – výhradně pro zaměstnance skupiny WITTE. „Naši dodavatelé pro nás představují důležitý faktor úspěchu,“ vysvětluje Thomas Koch, vedoucí týmu nákupu a člen vedení WITTE Automotive, význam Dne dodavatelů. „Náročné a inovativní zamykací systémy mohou vznikat jen díky perfektní souhře mezi dodavatelem a výrobcem. Den dodavatelů je tou správnou akcí, při které může posílit kontakty a spolupráci s našimi dodavateli,“ dodává dále Koch.

Poprvé bude 27.září propůjčena mezi 9,30 a 10,00 hodinou cena pro dodavatele „WITTE Automotive Lieferantenpreis“, a to v kategoriích Dodavatelská věrnost, Inovace a Kvalita. Zvláštní ocenění bude uděleno za Inovace nástrojů. „Nové ocenění si klade za cíl zdůraznit význam novátorských a dobrých vztahů mezi námi a našimi dodavatelskými firmami a prostřednictvím této ceny chceme ty nejlepší vyzdvihnout,“ říká Thomas Runge, zodpovědný za průmyslový inženýring a nástroje v týmu nákupu WITTE Automotive.

České dodavatele nejdeckého závodu WITTE Automotive bude na „Dni dodavatelů 2011“ zastupovat dvojice: SKD Bojkovice a Electropoli Galvia. První zmíněný dodavatel vyrábí nástroje a plastové výlisky. Druhý z českých zástupců zajištuje povrchové úpravy výrobků. Pozvánka na výstavu stejně jako na odborné přednášky platí také pro techniky a ostatní zaměstnance dceřinné firmy WITTE Automotive v Nejdku.

Kontakt:

Martina Poštová
martina.postova@witte-automotive.cz
www.witte-automotive.cz
+420 359 016 998


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 23. 9. 2011 21:07
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: WITTE Nejdek, spol. s r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
WITTE Automotive v Nejdku je předním českým výrobcem zamykacích systémů a klik pro automobilový průmysl.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.