Dejte šťávu svému smartphonu s Androidem díky novým dokovacím reproduktorům Philips Fidelio | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dejte šťávu svému smartphonu s Androidem díky novým dokovacím reproduktorům Philips Fidelio


Společnost Philips jako jediná na trhu přichází s kompletní řadou dokovacích reproduktorů Fidelio pro chytré telefony a tablety s operačním systémem Android. S jejich pomocí vytvoříte z vašeho Androidího miláčka nadupanou Hi-Fi sestavu a zároveň elegantní doplněk do vašeho domova. Kromě přehrávání hudby uložené v telefonu, budete moci poslouchat tisíce internetových rádií, stahovat hudbu nebo jí synchronizovat z vašeho počítače a zároveň telefon nabíjet.

Dokovací reproduktory Fidelio pro Android rozšiřují velmi úspěšnou řadu dokovacích reproduktorů značky Philips určených doposud pouze pro iPhone a iPad. Z těchto osvědčených modelů vychází design, konstrukce a použité technologie, takže si můžete být jistí, že zvuk bude stejně ohromující a věrný.

Protože u každého chytrého telefonu se systémem Android je mikro USB konektor umístěn
na odlišném místě, jsou dokovací reproduktory Fidelio vybaveny unikátním zařízením FlexiDock, díky kterému připojíte svůj telefon se systémem Android od jakéhokoli výrobce. Telefon můžete uchytit na výšku i na šířku takovým způsobem, aby byl vždy uprostřed reproduktoru.

Spolu s novými dokovacími reproduktory vyvinul Philips jedinečnou aplikaci Songbird pro Android, která automaticky spáruje váš chytrý telefon s dokovací stanicí přes Bluetooth. Pomocí aplikace Songbird můžete přehrávat veškerou hudbu, třídit ji podle hudebních stylů či autora a zároveň máte možnost rychlého přístupu do online obchodů a na webové stránky. Hudbu můžete snadno stahovat i z webu a synchronizovat ji z vašeho PC přímo s chytrým telefonem.

Řada Fidelio pro Android zahrnuje následující zařízení:


Maximální hudební zážitek pro náročné
Čisté zaoblené linie reproduktoru Fidelio pro Android (AS851) nejsou jen nápadně krásné, ale pohlcují veškeré šumy a rezonance a zároveň vytvářejí velmi efektivní strukturu pro akustické, precizně nastavené basové trubice pro hluboký basový přednes. Pokročilá patentovaná technologie digitálního zpracování zvuku navíc zlepšuje reprodukci hudby, takže je každý tón křišťálově čistý a přesný. Tento model s 30W výkonem zpracovává zvuk tak, že ho nerozpoznáte od živého přednesu. Váš poslech přivede k dokonalosti bezplatná aplikace Philips Fidelio, díky níž budete moci poslouchat nejen hudbu uloženou ve svém telefonu, ale i tisíce internetových rádií z celého světa, procházet své hudební sbírky, nebo se podělit o to, co právě posloucháte, se svými přáteli na Facebooku.Společník do bytu i na cesty
Tyto menší dokovací reproduktory pro Android (AS351) vám poskytnou skvělý zvuk doma i na cestách. Můžete si vybrat mezi baterií, nebo napájením ze sítě a vychutnat si tak hudbu kdykoli a kdekoli. Tento model nabízí systém Dynamic Bass Boost k uchování nízkých tónů a hluboké basové tóny při každé úrovni hlasitosti. Speciální technologie odstínění brání interferencím způsobeným signálem mobilního telefonu a další audio vstup na zadní straně zařízení umožňuje připojení téměř jakéhokoli přehrávače.

Výrazný a netradiční
Netradiční design modelu Fidelio AS141 vychází vstříc milovníkům hranatých tvarů a výrazných linií. Díky integrovaným digitálním hodinám a budíku najde nejčastěji uplatnění v ložnicích či dětských pokojích. Výhodou je možnost nastavení automatického vypnutí, abyste mohli usínat se svoji oblíbenou hudbou. Duální alarm naopak umožňuje nastavit dva časy buzení pro vás a pro vašeho partnera. I přes relativně malé rozměry reproduktoru vás ohromí silné a plné basové tóny.

Ložnicový elegán
Třetí model z této řady (AS111) přichází s elegantním a kompaktním designem, který vypadá fantasticky z každého úhlu. Díky kompaktním rozměrům a integrovaným digitálním hodinám ho využijete v kterékoli místnosti, nejčastěji však na nočních stolcích. 360 - stupňový design poskytuje vyvážený a bohatý zvuk, takže se můžete příjemně probouzet za zvuku hudby.

Orientační jednotlivých modelů jsou následující:

AS111 pořídíte za 2099 Kč
AS141 stojí 2599 Kč
AS351 stojí 3389 Kč
AS851 pořídíte za 5199 Kč
Kontakt:

Tomáš Kubík
kubik@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 3. 2012 11:12
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Fleishman Hillard Prague (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.