DANA BARTOŇOVÁ NOVĚ ŘEDITELKOU PRODEJE A MARKETINGU YIT STAVO | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


DANA BARTOŇOVÁ NOVĚ ŘEDITELKOU PRODEJE A MARKETINGU YIT STAVO


Dana Bartoňová v lednu povýšila na pozici Sales & Marketing Director. Od roku 2009 byla konzultantkou pro developerské aktivity společnosti YIT Stavo, patřící do významné mezinárodní skupiny YIT Group. Nově je zodpovědná nejen za obchodní a marketingové aktivity, ale podílí se i na strategickém plánování a rozhodování.

Dana Bartoňová působila na pozici Sales & Marketing Manager společnosti YIT Stavo dva roky, v oblasti rezidenčního developmentu se však pohybuje již téměř 20 let. Má bohaté zkušenosti z oblasti vedení akvizic rezidenčních a komerčních projektů, jejich developmentu i následného marketingu a prodeje. Devět let působila ve společnosti King Sturge, ze které odcházela na pozici Associated Director. Následně zastávala funkci Marketing & Sales Director holandské developerské společnosti SHIRAN R/E Holdings. Před nástupem do YIT Stavo v roce 2009 se podílela na úspěšném vstupu bankovního fondu největší izraelské banky Poalim na český a slovenský trh.
Dana Bartoňová studovala na Univerzitě v Readingu obor Estate Management. Hovoří anglicky, francouzsky a rusky. Volný čas ráda věnuje rodině a hudbě.

O společnosti YIT Stavo:
Společnost YIT (správná výslovnost: vajajtý) vstoupila na český trh v roce 2008, kdy akvizicí získala českou společnost Euro STAVOKONSULT. Obě společnosti působí v oboru stavebnictví řadu let – původní Euro STAVOKONSULT je na českém trhu téměř 20 let, kořeny skandinávské YIT sahají až do roku 1912. K hlavním činnostem YIT Stavo patří nejen příprava a realizace developerských projektů, ale i projektování, inženýrská činnost a projektový management.
YIT pod značkou YIT Domov aktuálně v České republice realizuje tři projekty: KOTI Hostivař, KOTI Hájek a KOTI Troja (KOTI znamená v překladu domov). V jejich rámci uvádí na tuzemský trh 146 nových bytů. V letošním roce k nim má přibýt dalších zhruba 250 bytů v různých pražských lokalitách. YIT Stavo se chce postupně zařadit mezi pětici nejsilnějších developerů na poli rezidenční výstavby v Praze. Společnost plánuje v budoucnu také expanzi do oblasti dalších segmentů developmentu v České republice, jakými jsou např. kanceláře či průmyslové nemovitosti.
Nad rámec developerské činnosti podniká mezinárodní skupina YIT v oblasti pozemního
a průmyslového stavitelství, technického zabezpečení budov a jejich správy. YIT úspěšně působí ve Finsku a dalších zemích Skandinávie, v pobaltských státech, Rusku a ve střední Evropě. V roce 2010 dosáhly příjmy YIT 3,8 miliardy eur. Skupina zaměstnává cca 26.000 pracovníků. Firma, která letos slaví 100 let od svého založení, je kotovaná na burze v Helsinkách. Jako jeden z mála developerů financuje výstavbu výhradně z vlastních zdrojů.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 2. 2012 9:31
Kategorie: Reality
Název zdroje: Crest Communications (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.