Dámské a pánské kabelky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dámské a pánské kabelky


Jistě mi dáte za pravdu, že nic nevypoví o povaze, náladě a společenském postavení ženy více než její kabelka. A co teprve její obsah, o tom ale až později.

V dnešní době, kdy na nás útočí reklama ze všech medií, ať už je to televize, rádio či tisk a snaží se nás nabádat k tomu, abychom si kupovali kabelky těch nejlepších jmen a kvalit, se může zdát být těžké až zdánlivě nemožné se chtít v tomto začarovaném kruhu zorientovat.

Jak tedy postupovat při výběru nové kabelky správně a nekoupit pomyslného zajíce v pytli? Univerzální rada, jak si vybrat tu správnou kabelku právě pro Vás zřejmě neexistuje. Stačí se však řídit svým vnitřním instinktem a spoléhat na vlastní vkus a především se nenechat za každou cenu ovlivnit aktuálními trendy, i když nás samozřejmě mohou v mnohém inspirovat, zaujmout a mnohdy i pobavit. Ale řekněme si upřímně, proč nosit tu příšernou růžovou taštičku pod paží, když se s ní necítíte dobře a raději by jste ji přenechala své pětileté dcerce, protože se k ní hodí daleko lépe než k Vám? Takových případů bychom mohli nastřádat jistě více než dost, ale pojďme raději k příjemnějším věcem.

Dobře zvolená kabelka Vám zcela jistě zvládne oživit jinak nudný kostýmek, který nosíte na pracovní porady, a který nemáte zrovna v lásce. Naprosto spolehlivě dodá šmrnc a luxusnější vzhled například obyčejnému outfitu, stávající ho z džín a mírně obnošeného svetru.

Ve výběru nové kabelky by jste měla věnovat pozornost také tomu, jak je kabelka vevnitř velká a kolik má „úložného prostoru“ pro Vaše nezbytnosti, které v ní hodláte nosit. Většina žen neopustí domov bez několika nezbytností. Patří sem například klíče, mobilní telefon, diář, zrcátko, parfém, dioptrické či sluneční brýle, léky proti bolesti a mnoho dalších. Myslíte, že Vám všechny tyto věci do Vašeho nově vyhlédnutého psaníčka nevejdou? Ne? Tak není o čem přemýšlet a zkuste se třeba poohlédnout na vedlejší stojan po větší kabelce.

Co dodat na závěr? Snad jen, ať je pro Vás výběr nového doplňku vždy radostí a přináší Vám co největší potěšení. Vždyť vyplavení endorfinů do těla při nákupu nové kabelky má blahodárné účinky, jak na psychickou, tak i na fyzickou stránku našeho JÁ.Kontakt:

Michal Palán
jednatel
info@mpalan.cz
606391128


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 5. 11. 2011 20:19
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: MPalán s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komplexní řešení pro výrobu a servis stránek.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.