D-Link podporuje Světový den IPv6 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


D-Link podporuje Světový den IPv6


Přední producent síťových řešení IPv6 vybízí podniky k urychlení implementace IPv6

Praha, 7. června 2011 – D-Link oznámil svou podporu Světovému dni IPv6 (World IPv6 Day) – globální akci pro podporu povědomí o blížícím se přechodu internetového protokolu IPv4 na IPv6. Díky podpoře IPv6 již od roku 2006, je společnost D-Link jedna z hlavních síťových producentů aktivně propagujících IPv6 a podporující své zákazníky v aktivní adaptaci IPv6 Ready technologií, takže jsou připraveni pro úspěšný a bezproblémový přechod na IPv6.

Světový den IPv6 (World IPv6 Day), který je plánován na 8. června 2011, je sponzorován organizací Internet Society (ISOC) odpovědnou za zajištění globální připravenosti na IPv6, což je aktualizovaná verze systémového protokolu, na kterém je postaven internet. V průběhu tohoto dne hlavní internetové společnosti a poskytovatelé internetu zapnou na svých serverech podporu pro protokol IPv6 na 24 hodin, aby otestovali schopnost a připravenost svých sítí pro IPv6 provoz. Cílem akce je podpořit všechny zúčastněné strany, aby přijaly nezbytné kroky k zajištění úspěšného přechodu na IPv6.

Aleš Pícl, výkonný ředitel společnosti D-Link, vysvětluje: “Díky tomu, že máme navržené a dostupné produkty IPv6 Ready od roku 2006, jsme připraveni zajistit spotřebitelům a podnikům jejich přechod na produkty s IPv6. Ve společnosti D-Link si přejeme, aby se naši zákazníci účastnili Světového dne IPv6. Jsme jeden z prvních výrobců, kteří integrovali funkce IPv6 do zařízení pro domácí sítě, stejně jako do podnikových řiditelných přepínačů. To znamená, že naši domácí i firemní uživatelé si mohou být jisti v tom, že jejich technologie budou následovat průmyslové standardy pro připravenost IPv6 a budou pracovat i v době, kdy se jejich poskytovatel internetových služeb rozhodne přepnout na IPv6 protokol.“

Blížící se vyčerpání IPv4 adres přispělo ke zvýšení globální povědomí o potřebě přijetí nového protokolu IPv6. Stejně jako ostatní subjekty v síťovém odvětví pracují společně na podpoře nového protokolu, podniky i spotřebitelé by měli připravit své sítě pro kompatibilitu s IPv6.

Vzájemnou spoluprací budou poskytovatelé internetových služeb, provozovatelé webových stránek, producenti operačních systémů a výrobci síťových zařízení schopni diagnostikovat a řešit případné problémy. Pokud se objeví problémy globálního rozsahu, výrobci a poskytovatelé služeb internetu mají k dispozici rozšířené datové sady, které mohou využít ke spolupráci na řešení.

Organizace a jednotlivci, kteří mají zájem se účastnit Světového dne IPv6 mohou získat více informací na http://isoc.org/wp/worldipv6day

Pro více informací o společnosti D-Link, prosím, navštivte www.dlink.cz nebo www.facebook.com/dlinkcz.


O společnosti D-Link
D-Link je jedním z předních světových poskytovatelů síťové infrastruktury, který dodává inovativní, vysoce výkonné a intuitivní produkty pro podniky i spotřebitele. Již 25 let D-Link navrhuje, vyvíjí a vyrábí síťová a bezdrátová řešení, síťová úložiště dat a zařízení pro IP dohled, které získaly několik ocenění. D-Link nabízí své rozsáhlé řady síťových produktů pro organizace a spotřebitele, globální sítě partnerů a poskytovatele služeb. D-Link si uvědomuje význam přístupu, správy, zabezpečení, sdílení dat a tvorby digitálního obsahu. Je průkopníkem mnoha IP technologií dodávaných do plně integrovaných digitálních domácností a přináší cenné zkušenosti do podnikových sítí. Pro více informací navštivte www.dlink.cz a stránku na sociální síti Facebook www.facebook.cz/dlinkcz.
Kontakt:

Stanislav Přibyl
Key Account Manager
stanislav.pribyl@pram.cz
224913000


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 6. 2011 8:43
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.