D-Link získal pro Slovensko novou posilu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


D-Link získal pro Slovensko novou posilu


Společnost D-Link přijala nového Key Account Managera pro slovenský trh

Praha, 13. září 2011 – Společnost D-Link, přední výrobce síťových a komunikačních řešení, rozšířila svůj tým o Martina Belucha, který na začátku září nastoupil na pozici Key Account Manager pro Slovenskou republiku. Jeho hlavní pracovní náplní bude primárně spolupráce s partnery a rozvoj prodeje Business Solutions produktů. Jeho cílem bude i zajišťování a udržování maximální spokojenosti zákazníků s produkty D-Link a jejich servisním pokrytím D-Link Assist.

Martin Beluch (29) přichází do společnosti D-Link se značnými obchodními a organizačními zkušenostmi, které získal zejména při práci ve společnosti Cisco Systems na Slovensku, kde působil jako Virtual Partner Account Manager, a ve společnosti Hewlett Packard v Dublinu, kde působil na pozici Business Support pro spolupráci s General Electric.

„Martin je profesionálem v oblasti prodeje z oboru IT. Díky svým bohatým zkušenostem na domácím i zahraničním trhu bude bezpochyby velkou posilou pro náš tým a zefektivní naše působení na slovenském trhu,“ říká Aleš Pícl, ředitel společnosti D-Link Česká republika, Slovensko a Bulharsko.

Martin Beluch je svobodný. Ve svém volném čase se rád věnuje četbě i internetu a pro aktivní formu odpočinku volí především lední hokej, tenis či běhání.

Pro více informací o společnosti D-Link, prosím, navštivte www.dlink.cz nebo www.facebook.com/dlinkcz.

Kontakt:

Stanislav Přibyl
Key Account Manager
stanislav.pribyl@pram.cz
224913000


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 9. 2011 17:08
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.