D-Link DSN-6000 certifikován pro VMware ESXi 5.0 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


D-Link DSN-6000 certifikován pro VMware ESXi 5.0


Virtualizační platforma VMware je schopna plně využít schopnosti diskového pole D-Link

Praha, 19. března 2012 - Společnost D-Link získala pro svou řadu diskových polí D-Link DSN-6000 certifikaci pro použití poslední verze vizualizační platformy VMware ESXi 5.0. Zřízení úspěšně prošlo stanoveným certifikačním procesem.

„Získání certifikátů dokladuje vhodnost zařízení pro virtuální prostředí VMware, což je pro tento typ produktů, jako jsou úložiště dat, naprosto nezbytné,“ říká Aleš Pícl, ředitel společnosti D-Link Česká republika, Slovensko a Bulharsko.

D-Link i udělená certifikace zaručuje, že řada DSN-6000 splňuje systémové požadavky pro virtualizační projekty postavené na nejnovější verzi ESXi. Obdobnou certifikaci získalo diskové pole D-Link v prosinci 2011 také pro vizualizační řešení XenServer 6.0 společnosti Citrix.

Portfolio diskových polí D-Link DSN-6000 se využívá v datových centrech, implementuje se jako primární úložiště, případně jako rozšíření stávajících úložišť. Je určeno především pro firmy, které hledají škálovatelné a redundantní řešení. Díky své flexibilní architektuře je zařízení vhodné zejména pro důležité provozní aplikace, které vyžadují obnovení provozu v případě havárie, a to jak v prostředí fyzických i virtuálních datových úložišť.

Pro více informací o společnosti D-Link, prosím, navštivte www.dlink.cz nebo www.facebook.com/dlinkcz.

Kontakt:

Stanislav Přibyl
Key Account Manager
stanislav.pribyl@pram.cz
224913000


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 3. 2012 17:26
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.