Czech Connect Airlines spolupracují se Student Agency - z Prahy do Moskvy od 4 880 Kč | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Czech Connect Airlines spolupracují se Student Agency - z Prahy do Moskvy od 4 880 Kč


Czech Connect Airlines (CCA) nabízí ve spojení z Prahy na letiště Brno na odlet linky do Moskvy a Petrohradu. Cestující z Prahy mohou tak nyní ušetřit za letenky významně ušetřit, cesta z Prahy do Moskvy a zpět včetně všech poplatků začíná na 4 880 Kč. Návazné spojení na linky CCA zajišťují autobusy Student Agency express s komfortními službami včetně wifi internetu, občerstvením a dalšími službami poskytovanými během cesty mezi Prahou a Brnem

Do Ruska nejlevněji z Prahy
Spolupráce se Student Agency, které zajišťují navazující spojení na linky Czech Connect Airlines z Brna do Moskvy a do Petrohradu, přináší komfortní a levné spojení do Ruska také pro cestující z Prahy. Zpáteční letenka včetně autobusového spojení a transferu mezi autobusovým nádražím Brno a letištěm Brno nyní začíná na 4 880 Kč, včetně všech poplatků.
Levné letenky z Prahy do Moskvy a Petrohradu jsou dostupné v cestovních kancelářích, Zákaznickém centru Czech Connect Airlines. Prodej na stránkách Czech Connect Airlines bude spuštěn později.

Transfer mezi Letištěm Brno – Tuřany a zastávkou Student Agency Brno je zajištěn mikrobusem Letiště Brno, který bude přistaven po vystoupení po příjezdu autobusu z Prahy, resp. před halou letiště Brno po příletu linky CCA . Cestující se stejně jako při cestě mezi Prahou a Brnem prokazuje pouze platnou letenkou CCA, na které je zakoupen úsek z/do Prahy. Za transfer nejsou vybírány žádné dodatečné poplatky.
Kontakt:

Martin Ševčík
Marketing Manager
martin.sevcik@flycca.net
www.flycca.net
+420 724 330 732


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 8. 2011 12:38
Kategorie: Cestování
Název zdroje: Czech Connect Airlines (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Nový český letecký dopravce. Společnost Czech Connect Airlines se do konce roku 2010 pod jménem Central Charter Airlines zabývala charterovou přepravou pro cestovní kanceláře.
Na začátku roku 2011 využila získané zkušenosti a dynamicky vstoupila na pole pravidelné přepravy pod názvem Czech Connect Airlines . Během ledna až března 2011 otevřela společnost Czech Connect Airlines tři nové linky a to Brno – Moskva, Brno – Petrohrad a také Karlovy Vary – Jekatěrinburg.
V červenci CCA získali práva na operování linky z Prahy do hlavního arménského města Jerevanu.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.