Cyklistická show v Praze | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Cyklistická show v Praze


ŠKODA AUTO uspořádá 18.9.2011 v Praze ŠKODA Cycling Challenge - cyklistický závod s atmosférou Tour de France - pro profesionály i širokou veřejnost. Účast potvrdilo také 59 profesionálních jezdců. Výsledky se nezapočítávají do tabulek, jedná se o show, na které se sejdou cyklisté z různých kategorií cyklistických závodů. Moderuje Zuzana Kalátová a Miroslav Lenc, večer zahrají Monkey Business.

ŠKODA AUTO, tradiční sponzor Tour de France, uspořádá 18. 9. 2011 v Praze cyklistický závod pro profesionály i širokou veřejnost ŠKODA Cycling Challenge. Cílem akce je přenést do Prahy atmosféru Tour de France a založit novou tradici závodů silniční cyklistiky v České republice.
ŠKODA Cycling Challenge je závod otevřený všem příznivcům jízdy na kole, profesionálům, amatérům, dětem i rodinám. Na základě našeho průzkumu je cyklistika oblíbenou formou relaxace pro 18 % české populace, až 90 % dotázaných ale přitom upřednostňuje jízdu na horském kole. Cílem ŠKODA Cycling Challenge je také podnítit zájem o silniční cyklistiku.
ŠKODA Cycling Challenge nabízí celkem 4 kategorie závodů: PRO Race (70 km): pro profesionály, amatéry i týmy, Fitness Race (35 km): pro rodiny, týmy i jednotlivce , FUN race (15 km) pro každého a dětský Yetti Cup (400 m – 4 km).

Účast přislíbilo 69 profesionálních cyklistů ze 13 týmů. Mezi nimi úřadující i někdejší mistři ve svých kategoriích. Na startovní čáru v Modřanech se 18. 9. 2011 postaví hlavní hvězdy Jaroslav Kulhavý – vítěz Světového poháru v cross country a vicemistr světa, Zdeněk Štybar – úřadující mistr světa v cyklokrosu a František Raboň – mistr Evropy na silnici. Dále pak úřadující juniorský mistr světa na dráze František Sisr, mistr světa na dráze Alois Kaňkovský, mistři Evropy na dráze Vojtěch Hačecký a Jan Dostál, juniorský mistr světa Zdeněk Mlynář a aktuální vicemistři světa Jiří Hochmann a Martin Bláha.
Start a cíl ŠKODA Cycling Challenge bude v pražském Freestyle parku Modřany. První závodníci vyjedou na trať v 10.00. V 15.00 předá management ŠKODA AUTO vítězům speciálně designované medaile a v 16.00 začne večerní doprovodný program – show Jenny Valenty a koncert skupin The Coolers a Monkey Business. Akce skončí ve 22.00.
Na ŠKODA Cycling Challenge je možné se zaregistrovat na internetových stránkách www.scc2011.cz, pro jednotlivce i v den závodu od 7.00 do 9.30 přímo na startu. Všem závodníkům bude po celý den volně přístupný celý areál Freestyle parku Modřany, včetně výstavy fotografií, výstavy ukázkového modelu ŠKODA RS 2000 a dětského koutku (hry, škola jízdy na kole).
ŠKODA Cycling Challenge je příležitost pro všechny příznivce jízdy na kole vyzkoušet si atmosféru Tour de France přímo v Praze. Všem registrovaným účastníkům bude po celý závod k dispozici plný servis, tým techniků, zdravotní péče, samozřejmostí je i občerstvení na trase a stylové cyklodárky. Koncerty, jedinečné show, setkání s profesionálními cyklisty a spousta další zábavy – 18. 9. 2011 ve Freestyle parku Modřany v Praze.

Výtěžek ze startovného bude věnován nadaci Kapka naděje.
Více o programu a novinky o akci jsou na webových stránkách a facebooku.

Motto: „Na kolo se značkou ŠKODA“
Kontakt:

Hanka Novotná
PR manažer
hanka.novotna@max1.cz
www.max1.cz
004204637268


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 9. 2011 8:03
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Max 1 marketing s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Max 1 marketing se specializuje na organizaci sportovních a kulturních akcí.
Zajišťujeme soukromé, firemní i veřejné události či politické kampaně, a to na jakkoli nevšedních místech.
Pořádáme pravidelné sportovní, turistické a zábavné události pro širokou veřejnost.
Cyklomaraton Turistika pro zdraví Ski 4 Fun
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.