Čtvrtý díl písničkového pořadu ROZEHRAJ přiveze do Plzně hned dva hosty | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Čtvrtý díl písničkového pořadu ROZEHRAJ přiveze do Plzně hned dva hosty


Folková a trampská kapela Sedm nedostatečných ze Starého Plzence pořádá již 4. díl svého písničkového pořadu ROZEHRAJ. Ten se bude konat 24. března 2011 v plzeňském Hifi Klubu(náměstí Republiky 12, Plzeň). Začátek je plánován na 20. hodinu.

Sedm nedostatečných organizuje tento pořad pravidelně. Jeho smyslem je seznámit posluchače s významnými i méně známými interprety naší folkové scény. A samozřejmě prožít příjemný hudební večer. Dosud se v ROZEHRAJ představil vždy jen jeden host. Tentokrát se však u mikrofonů vystřídají dva – písničkář Michal Vaněk (člen kapely Zhasni) a kapela Sekvoj, slavící 30 let nepřetržitého působení na české folkové scéně.

„Sekvoj nás oslovila už loni při plánování svých koncertů k 30. výročí a my rádi přijali, protože i v našich písních se objevuje trampská tématika a společný koncert by mohl být zajímavý. Rádi se necháme inspirovat ostřílenými zkušenými muzikanty. Michal Vaněk je kamarád a muzikant, kterého znám z Textové dílny Slávka Janouška. Bude natáčet své debutové cd a jeho cesty ze Severních Čech k nám na Rozehraj si cením. Jsem zvědavý, jaké písničky přiveze do Plzně jako sólový písničkář,” říká Honza Eret, kapelník Sedmi nedostatečných.

Folková a trampská kapela Sedm nedostatečných ze Starého Plzence vznikla v roce 2000. Od té doby se postupně vypracovala k čistě autorskému repertoáru. V současné době kapela natáčí své první CD. Potkat ji můžete v plzeňských klubech i v jiných městech na koncertech a festivalech.Kontakt:

Jan Eret
kapelník
nadobrezpravy@centrum.cz
http://www.sedmnedostatecnych.cz/
723 215 089


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 3. 2011 7:40
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Sedm nedostatečných (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.