Čtvrtá generace Informačního systému K2 míří na web | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Čtvrtá generace Informačního systému K2 míří na web


Ostrava, 18. 8. 2011 – Společnost K2 atmitec, která již 20 let úspěšně působí na trhu informačních technologií, představí svým partnerům a zákazníkům na každoroční akci s názvem Workshop IS K2 nejen novinky týkající se aktuální verze IS K2, ale i úplně novou verzi Informačního systému K2.

Horkou novinkou a velkým lákadlem bude předvedení reálného fungování některých funkčností z nové generace systému IS K2 označené jako IS K2 v. 4. Půjde zejména o předvedení marketingového modulu. Moduly verze 4 jsou navrženy pro použití ve webovém prohlížeči, mají kompletně nový facelift odpovídající nejnovějším světovým trendům, jsou uživatelsky přívětivější a byly přizpůsobeny k využití celé palety možností, které informačním systémům poskytují dnešní technologie virtualizace a cloudu. Nová generace IS K2 tak plně odpovídá 4D filozofii společnosti K2 atmitec a naplňuje vizi o budoucnosti komplexního ICT řešení.

Vývojáři společnosti se plně věnovali také aktuální verzi IS K2, do které zapracovali především požadavky stávajících zákazníků získané z pravidelných akcí, diskusního fóra či osobních setkání. Výsledkem je nová verze IS K2, která celkově zrychluje a zefektivňuje nejen výstupy ze systému, ale i celkovou práci se systémem. Nejvýznamnější změny se dotkly modulu plánování výroby, práce s hlavní knihou, adresami, dokumenty či ověřování změn v DPH. Zcela novou funkčností je pak například zpracovávání obchodních balíků či automatická sestava.

Workshop IS K2 je naplánován již na říjen a bude se konat v Brně.


***

O společnosti K2 atmitec
Společnost K2 atmitec s.r.o., výrobce Informačního systému K2, vznikla v roce 1991 a po dlouholetém působení na poli informačních technologií patří mezi přední výrobce informačních systémů. Společnost zaměstnává špičkové programátory, vysoce kvalitní projektové manažery a konzultanty, kteří profesionálně řídí implementaci IS K2 do prostředí zákazníka. V současnosti pracuje s IS K2 cca 10 000 uživatelů v rozmanitých společnostech v různých zemích světa. www.K2.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 8. 2011 12:57
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.