CPI Group otevřela již dvaadvacátý retail park | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


CPI Group otevřela již dvaadvacátý retail park


Ve čtvrtek 15. března otevřela investorská a developerská skupina CPI v Berouně další z řady retailových parků.

V pořadí již dvaadvacátý retail park leží na hlavní komunikaci rovnoběžné se spojnicí D5 mezi Berounem a Plzní v již fungující obchodní zóně v sousedství A centra, které CPI Group koupila v loňském roce. Nový areál má prodejní plochu 2 800 m2 a zahrnuje hobby market OBI a pět jednotek: Takko Fashion, Deichmann, Planeo Elektro, Sportisimo a Wiky hračky.

Retail park Beroun je plně obsazen, volné plochy CPI Group ale stále nabízí v projektu v Prostějově nebo v Trutnově. Poslední volná jednotka je k dispozici v retail parku v Prostějově vedle hypermarketu Interspar. Areál s velkým parkovištěm nedaleko sídliště je již otevřen pro veřejnost a jako nájemci zde figurují AlpinePro, KiK, Lidovka, Okay elektro, Nábytek Paul a kuchyně Oresi.

Další volné jednotky nabízí CPI Group v Trutnově, kde je obchodní park ve výstavbě a kde již nyní eviduje nájemce jako TESCO a OBI.

www.cpi.cz

Kontakt:

Michaela Winklerová
PR Manager
m.winklerova@cpi.cz
www.cpi.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 3. 2012 9:19
Kategorie: Reality
Název zdroje: Czech Property Investments, a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
CPI Group se na českém a slovenském realitním trhu pohybuje od roku 1991 a patří mezi přední domácí investory a developery. Své investiční aktivity rozvíjí skupina v oblasti rezidenčních nemovitostí, kancelářských objektů, obchodních areálů, hotelů a logistických center. CPI Group je dnes s 12 600 byty druhým největším poskytovatelem nájemního bydlení v ČR. Skupina dále vlastní a spravuje 500 000 m2 obchodních ploch, přes 200 000 m2 nových kancelářských ploch, 18 hotelů se 7 500 lůžky a více jak 800 ha ploch určených pro průmyslovou výstavbu a skladování. Více informací
o CPI Group naleznete na www.cpi.cz.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.