CONDOR CS nabízí vyřízení víz do Kanady | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


CONDOR CS nabízí vyřízení víz do Kanady


Cestovní kancelář CONDOR CS rozšiřuje nabídku svých služeb. Od pátku 17. července opět zařazuje do svého vízového servisu zajištění kanadských víz a to ve všech pobočkách a v síti partnerských kanceláří v České republice a na Slovensku.

Cestovní kancelář CONDOR CS, s. r. o., od pátku 17. července znovu nabídne vyřízení vstupních víz do Kanady. Společnost tímto krokem reaguje na úterní zavedení víz z kanadské strany. „Vyřízení víz do Kanady pro naše klienty je samozřejmostí. Chceme jim tak ulehčit nastalou situaci, která nepříjemně překvapila nejen je, ale i mnohé cestovní kanceláře,“ vysvětluje Robert Dvornický, výkonný ředitel CONDOR Air Travel Service, rozhodnutí společnosti.

„Zájemci mohou navštívit kteroukoli naši pobočku a my jim pomůžeme projít zdlouhavou a komplikovanou procedurou vyhovění změněným podmínkám pro vstup na území Kanady,“ upozorňuje Dvornický a dodává: „Základní informace jsou k dispozici také na www.condor.cz nebo na telefonním čísle 225 000 215.“

Nabídka na vyřízení vstupních víz platí jak pro klienty společnosti, tak i pro cestovní kanceláře, které zatím nemohou vyřizovat víza svým klientům vlastními silami. Robert Dvornický zároveň nesouhlasí se způsobem zavedení víz, který považuje za ne příliš šťastný. „Spousta turistů tak letos v létě poletí raději do USA, kde pro občany České republiky neplatí vízová povinnost,“ shrnuje výkonný ředitel společnosti CONDOR CS.
Kontakt:

Robert Dvornický
Výkonný ředitel
tisk@condor.cz
+420 608 277 600


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 7. 2009 10:38
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: CONDOR Air Travel Sevice (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Cestovní kacelář a prodejce letenek
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.