Čokoláda.cz: Originální dárková služba s kvalitní čokoládou | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Čokoláda.cz: Originální dárková služba s kvalitní čokoládou


Společnost Čokoláda.cz s.r.o. oznamuje spuštění nové on-line služby, která nabízí možnost rychlého objednání dárku na míru a jeho následné doručení po celém území České republiky. Zaměřuje se na nejkvalitnější hořkou i mléčnou čokoládu. V nabídce má mnoho produktů, které získaly ocenění na prestižních mezinárodních soutěžích.

Jednou z přidaných hodnot nové online služby je možnost vytvoření zcela originálního dárku. Zákazník si vybere z široké nabídky obalů, zvolí způsob platby či doručení a k zásilce může přidat i originální vzkaz nebo některý z doplňkových produktů. To vše vyřídí za několik okamžiků z pohodlí domova či kanceláře. Objednávky je možné učinit i dlouho dopředu s tím, že v určený den je zboží doručeno přímo na adresu obdarovaného.

Sortiment Čokolády.cz tvoří výhradně produkty vysoké kvality. Minimálně polovinu nabízeného sortimentu tvoří výrobky, které náleží k naprosté špičce. „Pravidelně sledujeme mezinárodní soutěže a rozšiřujeme sortiment o značky, které na nich získaly nejvyšší ocenění,“ vysvětluje Lukáš Tyl, jednatel společnosti Čokoláda.cz. „Jde nám o kvalitu a exkluzivitu, takže v tomto obchodě najdete i čokoládové produkty, které jinde na trhu nekoupíte,“ dodává Tyl.

Služba je určena jak pro koncového zákazníka, tak pro korporátní klientelu. V hlavním městě proto kromě doručení nabízí i možnost vyzvednutí zásilky na několika odběrných místech nebo doručení kurýrní službou ve stejný den, kdy byla objednávka učiněna. Korporátní klientele navíc nabízí možnost objemových slev a dalších výhod.

Cílem nové služby je nabídnout kvalitní dárkovou doručovací službu s originálním obsahem. „Chceme rozšířit povědomí veřejnosti o tom, jaký sortiment může dárkový balíček obsahovat. Čokoláda je originální dárek, který jistě nikoho neurazí. Hodí se jako pozornost k narozeninám, jmeninám, křtinám i jako poděkování za obchodní spolupráci. Potěší ženu i muže, člena rodiny i obchodního partnera,“ vysvětluje Tyl.
Více informací o nové službě naleznete na www.cokolada.cz.
______________________

Kontakt:

Martin Richter
Projektový manažer, Čokoláda.cz s.r.o.
Tel.: 777 910 751
richter@cokolada.cz

_____________________
Poznámka pro editory:

Čokoláda.cz s.r.o. byla založena v roce 2010 s cílem nabízet na českém trhu kvalitní čokoládové produkty. Základním prodejním nástrojem je e-shop www.cokolada.cz. Vedle něj společnost nabízí čokoládové výrobky i ve vybraných kamenných prodejnách obchodních partnerů.Kontakt:

Martin Richtr
Project Manager
info@cokolada.cz
www.cokolada.cz
777910751


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 4

Vydáno: 2. 6. 2011 14:06
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Čokoláda.CZ (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Čokoláda.cz s.r.o. byla založena v roce 2010 s cílem nabízet na českém trhu kvalitní čokoládové produkty. Základním prodejním nástrojem je e-shop www.cokolada.cz. Vedle něj společnost nabízí čokoládové výrobky i ve vybraných kamenných prodejnách obchodních partnerů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.