CODECO ZÍSKALO NOVÉHO NÁJEMCE DO KOLBENOVA CITY DEVELOPMENT | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


CODECO ZÍSKALO NOVÉHO NÁJEMCE DO KOLBENOVA CITY DEVELOPMENT


Lokalita Kolbenova City Development v pražských Vysočanech, kterou revitalizuje developerská společnost CODECO, se rozrostla o dalšího nájemce. OSCHATZ Services & Solutions, firma zabývající se montáží a opravou chladících systémů a kotlů, si v jedné z hal pronajala 1100 m² ploch.

„Našim nájemcům vždy vycházíme maximálně vstříc a upravujeme administrativní, výrobní i skladové prostory přesně na míru jejich potřebám a požadavkům. Hala, kterou si společnost Oschatz pronajala, má nejenom vyhovující rozměry a potřebnou nosnost podlahy, ale i vybavenost. Nechybí v ní mostové jeřáby, ani potřebné kancelářské a sociální zázemí,“ vysvětluje Desislava Michová, leasing manager společnosti CODECO.

Důvodem výběru haly právě v objektu KOLBENOVA CITY DEVELOPMENT však nebylo jen ideální vybavení a potřebné zázemí prostor. Projekt společnosti CODECO charakterizuje rovněž vynikající dosažitelnost pro zásobování i výborná dopravní dostupnost pro zaměstnance. Nachází se totiž přímo u stanice Kolbenova na metru trasy B, pouhých deset minut jízdy z centra Prahy.

Firma Oschatz Services & Solutions, jež je součástí nadnárodní skupiny Oschatz, se zabývá montáží a opravou chladících systémů, kotlů na odpadní teplo v oblastech chemického a hutního průmyslu a kotlů na spalování biomasy. Halu v Kolbenova City Development v pražských Vysočanech bude využívat především na výrobu a opravu menších náhradních dílů pro kotle, a taky na předpřípravu potrubních rozvodů.

KOLBENOVA CITY DEVELOPMENT se nachází v městské části Praha 9 - Vysočany. Území KCD je bývalým průmyslovým areálem výrobních hal ČKD Trakce. V minulosti na tomto místě působila známá „Kolbenka“, továrna Ing. Emila Kolbena. Celé toto území má vzhledem ke své velikosti 14 ha a semknuté poloze v těsné blízkosti stanice metra Kolbenova obrovský potenciál dalšího rozvoje, na kterém společnost CODECO intenzivně pracuje.

Společnost CODECO vznikla v roce 2004 s cílem realizovat developerské projekty nejprve v Praze a později na území celé České republiky. Rozvíjí i projekty v Kazachstánu. Své aktivity směřuje převážně do developmentu kancelářských a rezidenčních projektů, do svého portfolia řadí také pronájmy průmyslových prostor a filmových ateliérů.
Mezi úspěšně realizované bytové projekty společnosti CODECO se řadí: NA ZELENÉ HARFĚ – Praha 9, NAD BOTIČEM – Praha 4, POD HANSPAULKOU – Praha 6 a KOLOVRÁTEK - Praha 10. Na podzim 2011 zahájila výstavbu nového rezidenčnímu projektu MATĚJKOVA v Praze 9 u metra B Českomoravská.
Nejvýznamnějším počinem společnosti CODECO je plánovaná a již zahájená postupná revitalizace 14hektarového území s původními průmyslovými objekty v Praze 9 – Vysočanech. Projektem KOLBENOVA CITY DEVELOPMENT se zde zrodí nová městská čtvrť Nové Vysočany s veškerou infrastrukturou.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 3. 2012 9:40
Kategorie: Reality
Název zdroje: Crest Communications (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.