Co je prodlužování vlasů? | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Co je prodlužování vlasů?


Prodlužování vlasů je spojování pravých nebo umělých vlasů s vlastními vlasy tak, aby došlo k přirozenému a nenápadnému splynutí a vznikl dojem, že se jedná o vlasy vlastní.

Vlasy je možné přidávat v podobě třásní nebo pramínků, které jsou uchyceny k vlastním vlasům co nejblíže u hlavy. Při prodlužování vlasů nedochází ke spojování jednotlivých vlasů jak se mnoho lidí mylně domnívá.

Každé prodloužení vlasů potřebuje pravidelnou údržbu, která závisí na růstu vlastních vlasů. Při delších odrostech začínají být spojení s vlastními vlasy viditelná, což pochopitelně narušuje konečný výsledek. Z tohoto důvodu je nutné po dvou až třech měsících přidané vlasy uvolnit a posunout do původního místa (co nejblíže k vlasové pokožce).

Pro dosažení dokonalého prodloužení vlasů je nutné vybrat kvalitní a dobře zpracované vlasy, které musí být srovnány ve směru kutikuly, aby nedošlo k zacuchání. Nejvhodnější, zvláště pak u světlých odstínů, jsou vlasy evropské. Způsob uchycení by měl být takový, aby se přidané vlasy nechaly opakovaně použít a nedošlo k poškození vlasů vlastních. Většinou se jedná o několik způsobů prodlužování vlasů, které jsou někdy nazývány různými jmény.

Prodlužování vlasů metodou BOND PLUS
K prodlužování vlasů dochází pomocí tepelně smrštitelného pojítka tak, že slepený konec pramínku je zdrsněn, nebo v novější verzi opatřen speciálně vytvarovaným konektorem. Ke spojení dochází pouze přiložením vlasového pramínku k vlastním vlasům a zafixováním speciální tepelně smrštitelnou spojkou. Tato metoda prodlužování vlasů je poměrně rychlá a k vlastním vlasům velmi šetrná.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 1

Vydáno: 13. 9. 2011 15:04
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: SkyMedia (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.