Club OTTO BLANC - RAVAK a.s. - úspěšná rodinná firma | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Club OTTO BLANC - RAVAK a.s. - úspěšná rodinná firma


V polovině července se uskutečnilo v pořadí již šesté setkání v tomto roce s vyjímečnými osobnostmi, tentokrát s místopředsedou představenstva firmy RAVAK a.s., ing. Jindřichem Vařekou. Firma RAVAK a.s. je lídrem ve svém oboru ve střední a východní Evropě.

V polovině července se uskutečnilo v pořadí již šesté setkání v tomto roce s vyjímečnými osobnostmi, tentokrát s místopředsedou představenstva firmy RAVAK a.s., ing. Jindřichem Vařekou. Firma RAVAK a.s. je lídrem ve svém oboru ve střední a východní Evropě. Jindřich Vařeka je viditelně optimistickým člověkem, který společně se svým otcem a rodinou Kreysů řídí společnosti již téměř 20 let. Zajímavá témata během večera se týkala: rozdělení pravomocí a způsob řízení holdingu - rozdělení výrobkového portfolia – koncepce dceřiných společností - bohatých zkušeností s výrobou v Číně - rozdělení trhu v tomto výrobkovém segmentu - rozdílných zkušenosti s mezin. řetězci – kopírování výrobků,značky – vnímání slova osobní a firemní úspěch – koncepce tvorby van a sprchových koutů – úspěšných a neúspěšných výrobků, nárocích na zaměstnance – spolupráce s rakouskou designérskou firmou , výchově vlastního designera – motivace vlastních zaměstnanců: „vítězný syndrom“ – vlastní literární tvorby pod pseudonymem JV Sulla.

Viditelně srdeční záležitostí je literární tvorba Jindřicha Vařeky, který píše pod pseudonymem JV Sulla. Vydal knihu Houpačka a připravuje další zcela originální tvorbu.Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 4. 8. 2011 18:23
Kategorie: Kultura
Název zdroje: OTTO BLANC Impulzy (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.