Členové slavných Dire Straits přijedou zahrát ty největší hity do Prahy jako The Straits v březnu 2012! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Členové slavných Dire Straits přijedou zahrát ty největší hity do Prahy jako The Straits v březnu 2012!


Praha, 30.11., 2011 – V návaznosti na jejich úchvatný debutový koncert v londýnské Royal Albert Hall in se vrací členové bývalých Dire Straits, Alan Clark, Chris White a Phil Palmer jako The Straits, kteří nám představí celý katalog těch největších hitů Dire Straits, jako například ‘Money for Nothing’ a ‘Sultans of Swing’. The Straits v Praze vystoupí 14. března 2012 v Kulturním Centru Vltavská v rámci svého mezinárodního turné.

Tři členové legendární britské rockové kapely, která ovládala hudební scénu osmdesátých let, se opět sešli, aby zahráli jako The Straits ty nejlepší hitovky Dire Straits. Původní Dire Straits působili mezi lety 1977 a 1995 a byli známí jako kontrastní prvek punk-rockové éry v tehdejším Spojeném Království. Stali se jednou z komerčně nejúspěšnějších kapel na celém světě, prodali přes 120 milionů desek. Jsou také držiteli čtyř cen Grammy, tří BRIT awards, dvou MTV video music awards a mnoho dalších ocenění. Neustálá poptávka po původním výběru těch nejoblíbenějších skladeb ze strany fanoušků Dire Straits byla tak vysoká, že se několik členů původních Dire Straits rozhodlo opětovně se setkat na pódiu. The Straits, tak, jak je v Praze uslyšíme, jsou: Alan, Chris a Paul z Dire Straits, a Terence Reis, Steve Ferrone, Mick Feat a Jamie Squire.

“Je nám velkou ctí přivítat v Praze The Straits úplně poprvé. Kompozice členů bývalých Dire Straits společně s bratry Knopflerovými proslavily tuto kapelu a přepsaly dějiny osmdesátých let 19. století. Dire Straits se staly symbolem, a pro spoustu Čechů a Evropanů měli hluboký význam, takže jsme velice poctěni, že do Čech můžeme pozvat právě členy Dire Straits, aby zahráli ty vůbec největší hity, jako např. Money for Nothing, Sultans of Swing a nebo Brothers in Arms,” vyjádřil se jeden ze zastupitelů společnosti Fource Entertainment, která do České republiky The Straits přiveze.

Vstupenky na koncert The Straits lze zakoupit ve všech pobočkách společnosti Ticketpro a také online.

Událost má i svoji fanpage na Facebooku, nezapomeňte ji sledovat pro další informace zde:
https://www.facebook.com/events/252934131428716/

###
Oficiální web:
http://www.thestraits.com
Ukázky tvorby:
Money for Nothing http://www.youtube.com/watch?v=i8mDgmrYzUI
Brothers in Arms @ Royal Albert Hall Live http://www.youtube.com/watch?v=1sjIvgj4DcU

Pro další informace kontaktujte, prosím, slečnu Dominiku Janigovou na emailové adrese dominika@fource.com, nebo telefonním čísle +420 734 384 842.

Hlavním mediálním partnerem koncertu je Rádio Beat.
Kontakt:

Dominika Janigová
PR/marketing
dominika@fource.com
https://www.facebook.com/events/252934131428716/
734384842


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 11. 2011 13:32
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Fource Entertainment (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Fource Entertainment je promotérská společnost zabývající se produkcí živých koncertů s cílem nabídnout již dříve získané nejlepší a nejoriginálnější zkušenosti s pořádáním koncertů jak fanouškům, tak umělcům samotným. Fource nabízí také konkrétní marketingové příležitosti korporátním partnerům, kteří mají chuť a zájem spojit svoji značku s nejvíce vzrušujícím a nejdynamičtějším odvětvím na světě. Fource Entertainment je promotérská společnost zabývající se produkcí živých koncertů s cílem nabídnout již dříve získané nejlepší a nejoriginálnější zkušenosti s pořádáním koncertů jak fanouškům, tak umělcům samotným. Fource nabízí také konkrétní marketingové příležitosti korporátním partnerům, kteří mají chuť a zájem spojit svoji značku s nejvíce vzrušujícím a nejdynamičtějším odvětvím na světě.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.