Čistá voda | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Čistá voda


Řešíte dilema, zda konzumovat vodu balenou či z vodovodu? Zapomeňte na nošení těžkých láhví a dejte přednost filtrované vodě z kohoutku. Vodní filtr totiž snižuje obsah chlóru, vodního kamene, některých pesticidů a těžkých kovů a uchovává minerály.


Vodu z vodovodu je vhodné konzumovat filtrovanou. V pitné vodě pocházející především z povrchových zdrojů se mohou vyskytovat různé nečistoty, navíc stav rozvodů není všude ideální a ve starších domech bývají olověné trubky. Mnohým konzumentům rovněž vadí přítomnost chlóru.


Pokud chcete mít jistotu skutečně kvalitní a čisté vody, pořiďte si přístroj, který vodu filtruje. Vodu z vodovodu dokáží přístroje nazvané POU (Point of Use) zbavit chloru a eventuálních nečistot pomocí karbonového a keramického filtru. Voda je pak, dle modelu přístroje, čepovaná chlazená, horká či perlivá. Tyto přístroje jsou ideální nejen do domácností, ale také do restaurací. Modely pro domácnost jsou v provedení volně stojícím na kuchyňském pultu či v provedení, které je určeno k montáži do pultu kuchyňské linky pod dřez. Tento model je doplněn speciální baterií.
Přístroje určené pro restaurace se liší výkonem a jsou v provedení volně stojícím či v provedení, které je určeno pro montáž do pultů a doplněno o výdejní hlavice. Mohou být vybaveny elektronickým displejem, který umožňuje nastavení vydávaného množství (do sklenice, karafy, atd..) a teplotu vydávané vody.

Servis a kvalita
Dodavatelem těchto typů přístrojů, včetně výjimečných designových, za které se v interiéru nemusíte stydět, je italská firma COSMETAL, zastoupená na našem trhu výhradně firmou AQUARA.

Kontakty
Chýnovská 2989
390 02 Tábor
T: +420 381 279 000
T: 777 729 555
www.aquara.cz

Pro novináře:
Mediareport, s.r.o.
Terezie Kaslová
E: kaslova@mediareport.cz
T: +420 603 551 372
Anna Fibichová
E: fibichova@mediareport.cz
T.: +420 736 488 741
Kontakt:

Anna Fibichová
fibichova@mediareport.cz
mediareport.cz
736 488 741
222 940 014


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 5. 9. 2011 16:48
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: MediaReport s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.