Číselná loterie | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Číselná loterie


Jako mnoho Čechů, i já rád sázím svá šťastná čísla v loterii a zkouším štěstí. Sportka byla dobrá a dostupná, ale už jim nevěřím.

V dnešní době internetu má dnes milióny Čechů možnost hrát přes internet, největší evropské a světové loterie jednoduše, rychle a bezpečně.
Často jsem tipoval českou číselnou loterie Sportku, ale pouze koupí tiketů v kiosku, kde minimální Jackpot začínal na nízkých 10 milionů Kč mně neuspokojil. Hledal jsem možnost, kde si zahrát přes internet (on-line) a hlavně o podstatně vyšší jackpot. Jedna z možnost bylo začít tipovat u společnosti na hracím portálu PlayHugeLottos zahraniční loterie, kde kupříkladu minimální jackpot při Anglické národní loterii (UK LOTTO) je 2 miliony GBP 2-krát týdně a v evropské loterii EuroMillions (EuroMilióny) dokonce 15 milionů EUR (cca. 360 milionů CZK) každý týden.
Další velkou výhodou je, že Jackpot mnoha těchto světových loterií ne jedenkrát přesahují 100 milionové hranice (EUR), což určitě stojí za to, aby člověk podal tiket a zkusil to pověstné štěstí.
Výběr a popis jednotlivých loterií naleznete zde: http://www.moje-obchody.cz/on-line-sazky/sazkove-kancelare/playhugelottos/. Tato sekce vám dá podrobnosti, náhled a informace o každé z loterií, které nabízíme. To by mělo pomoci vám se rozhodnout v procesu kde a co hrát.
Možnosti platby a návody najdete zde: http://www.moje-obchody.cz/on-line-sazky/sazkove-kancelare/playhugelottos/moznosti-platby-a-navody/
Věřím, že si každý přijde na své a najde svoji oblíbenou loterii, kterou bude tipovat a podaří se mu i vyhrát některou z cen, případně Jackpot a splní si tím své sny a přání.
Tak neváhejte a ještě dnes si vsaďte on-line svá šťastná čísla na: http://www.moje-obchody.cz/on-line-sazky/, je to tak jednoduché!
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 6. 2011 7:33
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Moje obchody (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Katalog nejlepších, nejkvalitnějších českých a zahraničních eshopů, výprodejů a každodenních slev, a online sázení.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.