Chutné instantní nápoje | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Chutné instantní nápoje


Neztrácet čas! To je motto všech v dnešní uspěchané době. Pokud se chcete v zimě trochu zahřát během chvilky, máme pro vás instantní nápoje.

Máte potřebu se v kterýkoliv čas a během chvilky pořádně zahřát? Nabízíme instantní nápoje prvotřídní kvality. Stačí malý okamžik a v cuku letu máte připravený originální a chutný nápoj. Do vašich automatů dodáme jen to nejlepší instantní pití.

Vyberte si instantní nápoj  • instantní čaje - vybírejte z druhů známého výrobce čajů - společnosti LIPTON. Jsou ideální k rychlému zahřátí v sychravém podzimním a ledovém zimním období. Nabízíme čaj Lipton zelený, černý i citronový.  • Instantní čokoláda - tato varianta instantního nápoje je mezi lidmi velmi populární. Skrývá v sobě horký nápoj a zároveň něco dobrého na zub. V sortimentu máme čokolády Bernsdorp a Fisapac.  • Instantní polévky - ano, i polévky patří do sortimentu instantních nápojů. Připravíte během minutky, jako každý jiný instantní nápoj. Nejen že vás zahřeje, ale dodá vám i sílu. Nabízíme polévky kuřecí a chřestové.


Tak neváhejte a vybavte své automaty tím nejlepším!Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 6. 2011 12:51
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: eBRÁNA s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.