Chladicí vitríny | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Chladicí vitríny


Představujeme vám společnost Nosreti a. s., která působí na trhu již 20 let a mezi její priority v oblasti gastro zařízení patří i chladicí vitríny. Hlavním zájmem firmy je spokojený zákazník a k tomu je přizpůsobený servis, který společnost Nosreti a. s. poskytuje.

V Nosreti a. s. se o vás stará profesionální tým, který vám poradí s výběrem nebo navrhne optimální řešení pro vaši provozovnu. Na základě vašich potřeb připravíme nabídku a kalkulaci, která bude vyhovovat vašim požadavkům.

chladicí vitrínyV naší nabídce najdete široký výběr vitrín pro požadavky všech provozoven jako jsou cukrárny, pizzerie, pekařství, rychlá občerstvení atd. Díky nadstandardním službám u nás naleznete ideální řešení pro vaši provozovnu. Všechny chladicí vitríny zakoupené u nás jsou dodávány s úložným prostorem a výstavní plochou z nerezového plechu. U konkurenčních firem toto nebývá pravidlem a úložný i chladicí prostor bývá tvořen hliníkovým nebo bílým potravinářským plechem.

Na přání zákazníka jsme schopni chladicí vitríny sladit dle požadovaných barev a vyhovíme i požadavkům na nestandardní barevné odstíny na přání zákazníka. Další možností naší společnosti, která se specializuje na gastro zařízení je spojování chladicích vitrín do velkých vitrínových sestav s agregátem umístěným uvnitř nebo mimo vitríny.

Pro vybavení cukráren nabízíme nadstandardní služby pro umocnění vzhledu interiéru provozovny a to různé barevné a dřevěné dekory, díky kterým dokonale doladíte prostory ke spokojenosti vašich zákazníků. V nabídce najdete vždy základní barevnou škálu a speciální řadu, která je na objednávku. V obou případech je pro nás prioritou rychlá dodávka zboží.
NABÍDKA CHLADICÍCH VITRÍN:

* Chladicí vitríny pultové
* Chladicí vitríny cukrárenské
* Chladicí vitríny obslužné pultové
* Chladicí vitríny přístěnné
* Chladicí a mrazicí skříně
* Chladicí vitríny s plnými dveřmi
* Chladicí vitríny s prosklenými dveřmi
* Chladicí vitríny s čtyřstranně prosklenými dveřmi
* Chladicí vitríny do vinoték

Navštívit můžete náš kamenný obchod v Ostravě, nebo internetový obchod www.nosreti-gastro.cz. Každý měsíc pro vás máme připravenou akční nabídku na vybrané druhy gastro zařízení za skvělé ceny.
CO POSKYTUJEME:

* Široký výběr chladicích vitrín
* Rychlá dodávka zboží
* Servis po celé ČR
* Kompletní realizace zakázky
* Rozvoz zboží nad 5000 Kč po celé ČR zdarma
* Odborné poradenství
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 4. 10. 2011 15:46
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Nosreti (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Představujeme vám společnost Nosreti a. s., která působí na trhu již 20 let a mezi její priority v oblasti gastro zařízení patří i chladicí vitríny. Hlavním zájmem firmy je spokojený zákazník a k tomu je přizpůsobený servis, který společnost Nosreti a. s. poskytuje.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.