Charitativní koncert pro Nadační fond Femina aneb Večer tříkrálový | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Charitativní koncert pro Nadační fond Femina aneb Večer tříkrálový


Přijďte si po vánočním shonu užít charitativní koncert pro Nadační fond Femina, který se v prostorech divadla Hybernia koná v Tříkrálový večer 6. ledna 2012 od 19 hodin.

Přijďte si po vánočním shonu užít charitativní koncert pro Nadační fond Femina, který se v prostorech divadla Hybernia koná v Tříkrálový večer 6. ledna 2012 od 19 hodin. Večerem Vás provede motivační spíkr a kouč Mark Dzirasa, který jako moderátor společenské akce bude mít premiéru a právě pro tuto příležitost si připravil řadu doporučení jak v nadcházejícím roce budovat kvalitnější život. Těšit se můžete na vystoupení mnoha známých interpretů, uslyšíte Moniku Bagárovou, Yvettu Blanarovičovou, Bena Cristovaa, Olgu Lounovou, Editu Randovou, Kamila Střihavku a Mariána Vojtka a to za doprovodu orchestru Moondance Martina Kumžáka známého např. z televizní soutěže Star dance aneb Když hvězdy tančí.

V ceně vstupenky získáte nejen možnost zúčastnit se společenského večera, ale jste také zváni na raut po skončení koncertu v prostorech divadla. Součástí večera bude také bohatá tombola, jejíž výtěžek bude věnován Nadačnímu fondu Femina, který se snaží poskytnout všestrannou pomoc ženám, které onemocněly rakovinou prsu a podporuje je při jejich úsilí o plnohodnotný návrat do života.

Vstupenky je možno zakoupit v síti Ticketportal a v divadle Hybernia. Ceny vstupenek 490 a 990 Kč.
Kontakt:

Kateřina Fišarová
PR manažerka
fisarova@profitklub.cz
+420 775 721 151


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 12. 2011 19:28
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Profitklub (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.