Cesta ke štěstí | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Cesta ke štěstí


Obsah samotné zprávyNěkdy si člověk může připadat jako suchý list, kterým vítr hází přes špinavou ulici, nebo jako zrníčko písku, které někde uvázlo.

Ale nikdo netvrdil, že život je něco klidného a uspořádaného; takový není. Člověk není ani potrhaný list, ani zrníčko písku - každý si může více nebo méně nastínit svou vlastní cestu a jít po ní.

Opravdová radost a opravdové štěstí jsou cenné. Jestliže člověk nepřežívá, nemůže dosáhnout radosti ani štěstí.
Pokoušet se přežít v chaotické, nečestné a všeobecně nemorální společnosti je obtížné. Každý jednotlivec nebo skupina touží po tom, aby v životě dosáhli tolik radosti a tolik osvobození od bolesti, kolik jen mohou.
Vaše vlastní přežití může být ohroženo špatnými skutky lidí ve vašem okolí. Vaše vlastní štěstí se může nečestností a špatným chováním ostatních lidí změnit v neštěstí a zármutek.
Jistě vás napadají příklady, kdy se toto skutečně stalo. Takové špatné jednání znesnadňuje vaše vlastní přežití a zmenšuje vaše štěstí. Vy jste pro ostatní důležití. Naslouchají vám. Můžete na ně mít vliv. Jistě vás napadají jména jiných lidí, jejichž štěstí nebo neštěstí je pro vás důležité.
Těmto lidem můžete touto knihou bez příliš velké námahy pomoci přežívat a vést šťastnější život. Nikdo sice nemůže druhým lidem zaručit štěstí, ale jejich šance přežít a být šťastný je možno zvýšit. A tím současně zvýšíte i své vlastní šance na přežití.
Co napsali po přečtení knihy "Cesta ke štěstí" čtenáři:
Myslel jsem si, že to všechno znám, ale přesto mně několik pravidel překvapilo. Uvědomil jsem si, že cesta ke štěstí, není rovná a má své překážky. Ale cíl je jasný. J.K
Stále jsem měl pocit, že lidi je potřeba opravovat, nebo naopak dělat, že to nevidím, když překročili nějaké pravidlo na cestě ke štěstí. Zde jsem zjistil, že nechci být tichým společníkem nečestnosti a chtěl bych žít dobrým příkladem ostatním na cestě za štěstím. Také pochopení pravidla o učení tréninku a dělání mi pomohla najít důvody k tomu, že někteří lidé něco dělají a nejde jim to. Věřím, že dodržováním tohoto pravidla, posune moji firmu dále do expanze. M.F


Kontakt:

Zuzana Leová
PR
z.leova@dianetika.cz
www.dianetika.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 10. 2011 19:51
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Dianetické centrum (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.