Cesta ke spokojenému zákazníkovi i prodejci | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Cesta ke spokojenému zákazníkovi i prodejci


Nejlepší reklamou je spokojený zákazník. Klišé, které platilo a stále platí. Jak takového zákazníka získat? Existují dvě cesty. Buď mu nabídnete zboží značně pod cenou, na čemž moc nevyděláte nebo mu nabídnete to, co od Vás očekává. A cože od vás očekává? Jednoduchost, přesnost, rychlost a přívětivost. Co tím mám na mysli?

Pojďme se společně podívat do takového ideálního obchodu z hlediska klienta - zákazníka. Říkejme mu třeba AveScan. Jakmile vkročíte do dveří, usmívají se na vás vstřícné pohledy pracovníků. Nikdo se vás však na nic neptá. Tým AveScan dobře ví, že vy sami nejlépe znáte své potřeby a že on je schopen vám je splnit bez toho, aniž by vám něco vnucoval.
Hned za vstupními turnikety se nachází několik dotykových monitorů, jako například TM-2200, 15\" dotykový monitor (Birch), které vám zajistí rychlou orientaci v nabízených produktech a jejich umístění. Když jste si například přišli pro kvalitní tiskárnu čárového kódu (Argox), stačí na monitoru zadat příslušné parametry a na obrazovce ihned vidíte, kde se tiskárna nachází. Neztrácíte tedy čas bezduchým brouzdáním po obchodě a hledáním kontrétního produktu.
Tiskárna je vždy tam, kde má být. O to se stará jednak kvalitní tým pracovníků AveScan, jednak skladový systém MobileStore, který má pod palcem celé skladové hospodářství.
Aby identifikace vámi zvolené tiskárny byla více než dokonalá, je každý produkt označen etiketou s čárovým kódem, krerý obsahuje identifikační a sériové číslo - takové DNA dané tiskárny. V případě, že si nejste jistí můžete jednoduše ověřit cenu pomocí ověřovače cen (terminálu pro kontrolu cen) a pohodlně pokračovat v nakupování dalšího zboží. Podle čísla produktu na etiketě můžete snadno i zpětně dohledat potřebné informace o zboží, jeho ceně nebo záruce a to nejen v prodejně, ale i doma v pohodlí obývacího pokoje skrze internetový obchod.
Tiskárnu držíte v podpaží a nestačí než ji zaplatit. U dotykové pokladny na vás již čeká usměvavá a ochotná zástupkyně obchodního oddělení. Nemá důvod se znepokojovat, jelikož technické zázemí společnosti funguje vždy dokonale. Čárový kód na etiketě tiskárny ještě jednou přečte čtečkou čárových kódů a vytvoří potřebné doklady. Stačí jeden podpis na dodací list a stává se z vás spokojený majitel moderní tiskárny čárových kódů Argox.
Celý nákup vám nezabere více než 15 minut a to právě díky dokonalé synchronizaci zařízení a moderní technologii pro řízení skladu a obchodu.

A proč to takto nefunguje? Protože jen málo majitelů obchodů investuje do svého technického zázemí tak, jako AveScan. Mnoho z nich možná ani netuší, kolik spokojených zákazníků by získali zavedením kvalitního identifikačního systému.
www.codeware.czKontakt:

sonazv
marketing manager
sonazv@codeware.cz
www.codeware.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 6. 2011 23:29
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Codeware s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.