ČESKÝ KLUB PODNIKATELŮ | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


ČESKÝ KLUB PODNIKATELŮ


Český klub podnikatelů oslaví v prosinci 2011 rok svého působení. Byl založen v Hradci Králové společností S4B s.r.o.. Sdružuje majitele firem a statutární zástupce společností s cílem vytvořit přátelské prostředí k budování osobních a pracovních kontaktů. Je založen na důvěře a cti, je klubem politicky nestranným a transparentním.

Za dobu fungování klubu se mnoha jeho členům podařilo domluvit spolupráci a získat nové obchodní kontakty. Nejde však jen business. Klub vytváří přátelství mezi lidmi, kteří by se jen těžko jinde potkávali. Aktivními členy je mnoho významných hradeckých společností. Členy klubu jsou velmi mladí nadějní podnikatelé, ale také zkušené a velmi uznávané osobnosti. Klub získal podporu hradeckých médií i představitelů Statutárního města Hradce Králové.

Pozvání klubu přijali významní hosté Ivan Pilný a Milan Chromý. Jedním z nejzajímavějších projektů bylo “Setkání na půli cesty“, kde se sešli hradečtí a pardubičtí podnikatelé s primátory obou měst. Ve spolupráci s krajským úřadem, CEP a Technologickým centrem Hradec Králové bylo uspořádáno také česko-polské setkání. Klub vyvíjí i dobročinné aktivity. Charitativní akce “Stromeček splněných přání” se bude konat již třetím rokem. Jedná se o velmi vydařený projekt na podporu Domova pro matky s dětmi na Pouchově. Minulý rok vybral klub díky občanům Hradce Králové 414 vánočních dárků. V létě pak proběhla tombola, uspořádaná k příležitosti Dne Labe, která podpořila prázdninový výlet pro děti v tomto azylovém domě. Posledním počinem na podporu podnikatelů se stala anketa TOP 20 Hradce Králové. Nominace členů již proběhly. Volba je určena na 24. listopadu. Záštitu na touto anketou převzal náměstek primátora pro rozvoj, investice a dotace PaedDr. Jindřich Vedlich, Ph.D., který bude dohlížet na čestnou volbou členů. Slavnostní vyhlášení ankety proběhne v lednu 2012.

Každé setkání Českého klubu podnikatelů nabízí program, kde je kladen důraz na výměnu informací, novinek a zkušeností z podnikání. Budování vztahů mezi členy klubu je založeno na setkání se zajímavými hosty, společenských a zábavních akcích, ale především na společně strávených chvílích, které povedou k naplnění základního cíle klubu. „ČESKÝ KLUB PODNIKATELŮ – TAM, KDE SE RODÍ OBCHOD“. Program klubu je postaven na přáních a potřebách členů klubu, kteří mají právo, aktivně se podílet na jeho veškeré činnosti. Přátelské prostředí klubu umožňuje maximální výhody mezi jednotlivými členy klubu, zajišťuje výhody a benefity vně klubu a to především prostřednictvím společnosti S4B s.r.o.

Kontakt:

Bohdana Kašparová
jednatelka
bohdana@service4b.cz
www.ceskyklub.cz
602420353
491006033


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 11. 2011 18:24
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: S4B s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
SERVICE FOR BUSINESS
- ČESKÝ KLUB PODNIKATELŮ
- firemní akce
- komunikace
- administrativa
- dárky
- atd.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.