Českomoravský cement získal Zlatého Permona pro rok 2011 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Českomoravský cement získal Zlatého Permona pro rok 2011


Začátek jara přinesl společnosti Českomoravský cement, a.s., nástupnická společnost významný úspěch v oblasti bezpečnosti. Společnost může být hrdá na to, že pro rok 2011 získala významné báňské ocenění za bezpečnost v hornictví ZLATÝ PERMON. Ocenění se uděluje od roku 2002 a Českomoravský cement se může s touto cenou pochlubit již podruhé.

Zlatý Permon se uděluje subjektům, podléhajícím dozoru Státní báňské správy České republiky, jako projev uznání za dosažení vynikajících výsledků v oblasti bezpečnosti práce. Společnost cenu získala v kategorii – povrchový lom s více než 50 zaměstnanci. Jako hlavní hodnotící kritéria pro toto ocenění byly: počet pracovních úrazů (včetně dodavatelských organizací), počet mimořádných událostí, roční výše těžby a roční výše vytvořené finanční rezervy na sanační a rekultivační práce, to vše pro léta 2010 a 2011.

Ocenění Zlatý Permon slavnostně předal dne 12.4. 2012 v cementárně Mokrá osobně Ing. Ivo Pěgřímek, předseda Českého báňského úřadu do rukou Ing. Jana Hrozka, předsedy představenstva společnosti Českomoravský cement.

Zlatý Permon je pro společnost Českomoravský cement rozhodně další výzvou odvádět i v následujících letech vysokou kvalitu práce, a to nejen v oblastech bezpečnosti práce.Tisková zpráva
V Mokré, 13. dubna 2012
Kontakt:

Lukáš Volša
Vedoucí komunikace
lukas.volsa@cmcem.cz
www.heidelbergcement.cz
420544122343


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 4. 2012 10:08
Kategorie: Energetika a průmysl
Název zdroje: Českomoravský cement, a.s. nástupnická společnost (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Českomoravský cement je největším výrobcem cementu v ČR a je součástí nadnárodní skupiny HeidelbergCement. Svým zákazníkům nabízí klasické cementy portlandské, struskové, s vápencem, se zvýšenou síranovou odolností a cementy pro cementobetonové kryty vozovek. Nově nabízí portlandské směsné cementy s nižší energetickou náročností na výrobu. Pro výstavbu úsporných a k životnímu prostředí šetrných staveb uvádí na trh inovativní produkty TioCem a ThermoCem.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.