Česká firma získala nejvyšší ocenění na mezinárodní designové soutěži | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Česká firma získala nejvyšší ocenění na mezinárodní designové soutěži


Litomyšl/Paříž - Česká společnost STORY DESIGN z Litomyšle na Svitavsku bodovala v prestižní evropské soutěži POPAI Europe Awards 2012. Sto šedesáti členná odborná porota hodnotila přes tři sta ukázek reklamních a marketingových produktů z oblasti komunikace v prodejních místech, architektury, vybavení prodejen a digitálních médií. Česká firma získala dvě ocenění - první místo, tedy zlatého indiána, za prodejní stojan pro sportovní boty Reebok a druhé místo, tedy stříbrného indiána, za prodejní stojan Bosch na kuchyňské spotřebiče.

Prodejní stojany ocenili vedle odborníků také samotní prodejci
Jednou ze čtyřiačtyřiceti soutěžních kategorií je kategorie Textil, móda, sport. Právě v této oblasti bodoval stojan na sportovní boty z dílny české firmy. „Naše technické řešení spočívá ve skládání stojanu z jednotlivých modulů, kde je využito kovové konstrukce, polstrování, grafiky aplikované polepem. Po vývoji prvního prototypu jsme na stojanu dělali pouze drobné korekce, poté byla spuštěna výroba série dvou set kusů s cílovým umístěním na ruském trhu,“ popisuje Filip Brýdl ze společnosti STORY DESIGN.
V kategorii Domácí potřeby byl udělen stříbrný indián za stojan na kuchyňské spotřebiče, který byl určen pro francouzský trh a byl prodejci značky Bosch velmi vyhledávaný. „Brief zadavatele byl detailní a velmi dobře se nám s ním jako tvůrcům pracovalo,“ uvedl ke spolupráci s francouzským klientem Jakub Tmej ze společnosti STORY DESIGN. Konstrukce stojanu je vytvořena z lakovaného plechu. Atraktivnost stojanu zvyšuje využití LED diod k prosvícení loga a také prosvícení skleněných polic do hrany i podsvícení podstavy.

Český design je v zahraničí uznávaný
Společnost STORY DESIGN se soutěže POPAI Europe Awards poprvé zúčastnila před deseti lety jako první firma z postkomunistických zemí. Odvezli si hned nejvyšší ocenění za designovou řadu POP prvků pro předplacené karty Go od Eurotel. Tento úspěch otevřel bránu českým firmám mezi světové výrobce reklamních a marketingových produktů v místě prodeje.

Vysvětlení zkratky
POP (point of purchase) nebo POS (point of sale) – místo prodeje
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 11. 2012 8:12
Kategorie: Média a reklama
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.