Češi si zvykli objednávat vína přes internet | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Češi si zvykli objednávat vína přes internet


Velké Pavlovice – Nákupy přes internet jsou mezi Čechy ve velké oblibě. Z průzkumů vyplývá, že devadesát pět procent uživatelů internetu už někdy nakupovala přes internet. Češi nejvíce kupují elektroniku, oblečení a v posledních měsících také víno.

„Online vinotéky jsou součástí moderních webů velkých a středních vinařství. Zákazníci si mohou vybrat vína podle barvy, druhu nebo podle toho, k čemu se nejlépe hodí,“ potvrzuje tento trend obchodní ředitel jedné z největší moravské vinařské společnosti Vinium Velké Pavlovice Tomáš Bína. Spotřebitelé rádi zůstávají u osvědčených značek a s vínem je to podobné. „Pro mnohé je víno koníčkem, rádi je pijí s přáteli a hovoří o nich. V online vinotéce si zákazník sice víno neochutná, ale přečte si konkrétní informace. A když mu objednané víno chutná, velmi často si je objednává znova a navíc o něm může znalecky pohovořit,“ vysvětluje myšlení českých spotřebitelů Tomáš Bína.

Stále více lidí využívá e-platby, nechtějí chodit na poštu
Přes internet je možné objednat různé počty a druhy vín, které mohou být doručeny přímo domů, a to v hodinu, kterou si určíte. Platba kartou je pohodlnější, objednané zboží je možné zaplatit ihned od počítače, aniž by člověk musel chodit na poštu a platit zbytečné poplatky, které se objevují u dobírek.
„V zahraničí tímto způsobem platí osmdesát procent lidí. Češi jsou ve srovnání konzervativní, ale už je znát výrazný posun,“komentuje Bína.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 7. 2011 7:05
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.