Certifikace FSC pro Copacking Service | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Certifikace FSC pro Copacking Service


Společnost Copacking Service byla úspěšně certifikována podle standardu FSC (Forest Stewardship Council). Certifikace garantuje původ surovin z ekologicky zodpovědného hospodaření.

Získáním certifikátu FSC se Copacking Service zařadila mezi vyspělé, ekologicky zaměřené společnosti využívající papír jako primární surovinu pro výrobu svých produktů. Použitím chráněného obchodního označení FSC dává spotřebitelům záruku, že výrobek pochází z lesů obhospodařovaných v souladu s pravidly světové organizace FSC.
„Hlavním důvodem, proč jsme se rozhodli pro certifikaci FSC je, že stále většímu množství našich klientů není jedno, odkud pochází papír, z něhož vyrábíme jejich obaly. Obnovitelnost lesů a jejich šetrné a trvale udržitelné obhospodařování začíná být při vyjednávání o zakázkách téma, což by ještě před deseti lety znělo jako sci-fi. Jsme rádi, že můžeme být součástí byznysu, který je zodpovědný k životnímu prostředí,“ vysvětluje Jan Kotrč, obchodní ředitel společnosti Copacking Service.
„Smyslem certifikace FSC C-o-C je zaručit, že konečný výrobek pochází z lesů, uplatňujících ekologicky šetrné, sociálně přínosné a ekonomicky životaschopné lesní hospodaření,“ upřesňuje Marcel Skála, obchodní ředitel nezávislé certifikační společnosti BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC.
BUREAU VERITAS je předním světovým certifikačním orgánem. Ve více než 100 zemích vydala již více jak 100.000 certifikátů a řadí se tak mezi několik málo specialistů s bohatými zkušenostmi s certifikací lesů a spotřebitelského řetězce nejen ve světě, ale i v ČR.
www.bureauveritas.cz
www.copacking.cz
Kontakt:

Miroslava Jůnová
Marketing Specialist
miroslava.junova@cz.bureauveritas.com
www.bureauveritas.cz
+420 731 611603


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 8. 2011 13:24
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. je součástí mezinárodní skupiny Bureau Veritas, která je lídrem celosvětového certifikačního trhu a poskytuje komplexní služby v oblastech kvality, hygieny, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, životního prostředí a společenské odpovědnosti. Důvěryhodnost společnosti podtrhuje tradice a dlouholetá zkušenost sahající až do roku1828.
Celosvětově působí společnost Bureau Veritas ve 140 zemích, kde má síť 900 kanceláří a laboratoří. Přes 48 tisíc zaměstnanců Bureau Veritas poskytuje služby více než 400 tisícům klientů.
Na území České republiky je Bureau Veritas zastoupena již více než 100 let a zaměstnává více jak 100 profesionálů. Mezi hlavní služby, které v České republice poskytuje, patří: certifikace managementu a výrobková certifikace, inspekce potravin a zemědělských komodit, testování a laboratorní analýzy, technické inspekce v průmyslu, periodické kontrolní služby provozovaných zařízení, kontrolní činnosti ve stavebnictví, služby v oblasti lodního průmyslu, kontrolní služby pro finanční sektor, školení a vzdělávání. Služby nejsou zaměřeny na vybraná odvětví nebo tržní segmenty, ale jsou poskytovány napříč odvětvími, bez ohledu na rozsah či charakter. Pro specifické případy jsou využíváni zahraniční auditoři, inspektoři a další experti.
Příklady akreditovaných certifikací poskytovaných BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC,spol. s r.o.: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO/IEC 20000, ISO 22000, ISO/IEC 27001, EMAS,GHG, ISO/TS 16949, HACCP, QC 080000, IRIS, ISCC, BRC, IFS, GTP, GMP, SA 8000, AS9100, PEFC, FSC,
C-o-C,GLOBALGAP a další.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.