CENTRAL PARK PRAHA PATŘÍ S DEVADESÁTI PRODANÝMI BYTY MEZI 9 % NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH DEVELOPERŮ ROKU 2011 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


CENTRAL PARK PRAHA PATŘÍ S DEVADESÁTI PRODANÝMI BYTY MEZI 9 % NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH DEVELOPERŮ ROKU 2011


V loňském roce bylo v projektu Central Park Praha prodáno 90 bytových jednotek. Tato skutečnost řadí Central Park Praha ve světle posledních analýz společnosti Trigema mezi nejúspěšnější developery podle počtu prodaných bytů v roce 2011.

Společnost Trigema zveřejnila 20. února 2012 druhý díl své souhrnné analýzy rezidenčního developmentu roku 2011 v Praze: Prodeje bytů pod lupou. Tyto statistiky rozčleňují developery podle počtu bytů prodaných v roce 2011 (viz přiložený graf). Central Park Praha patří se svými 90 prodanými byty mezi 9 % nejúspěšnějších developerů.

„Velmi nás těší, že nezávisle na našich tvrzeních i ostatní zdroje z realitního trhu potvrzují úspěšnost prodejů bytů v Central Parku Praha v loňském roce. Devadesát prodaných bytů je podle nás vynikající číslo nejen v porovnání s ostatními developery. Je nutné si také uvědomit, že běžný rezidenční projekt dnes má v průměru 40 až 50 jednotek. My jsme tak za loňský rok vlastně vyprodali celé dva projekty. Často se zapomíná i na to, že vzhledem k celkovým 547 bytům v Central Parku Praha my v podstatě prodáváme deset až jedenáct takových malých projektů,“ upozorňuje generální ředitel společnosti CP Praha Radomír Němeček. V projektu Central Park Praha je nyní prodáno více než 250 bytů. „Trend rostoucích prodejů je jednoznačný. Navíc jsme k 1. únoru zavedli nový ceník, abychom byli ještě více konkurenceschopnější. V letošním roce tak očekáváme další nárůst prodejů,“ dodává Němeček. Zájemci si nyní mohou koupit byt již od 55 tisíc Kč/m², a to včetně DPH, sklepa a parkovacího stání. Získají tak nové kvalitní bydlení s rozlehlým soukromým parkem za velmi výhodnou cenu. Ať již jako vlastní byt nebo jako zajímavou investici.

Central Park Praha je projektem rezidenční čtvrti na Žižkově. Nachází se v sousedství parku Parukářka a lemují jej ulice Ke Kapslovně, Pitterova a Malešická. Charakteristický je zejména množstvím zeleně, polohou v žádané lokalitě, výbornou dopravní dostupností centra metropole i atraktivními výhledy na pražské panoráma. Nabízí celkem 547 bytových jednotek v nejrůznějších variantách dispozic i velikostí. Od bytů 1+kk o velikosti 32 m2 přes prostorné pětipokojové rezidence o rozloze 180 m² až po rozlehlé penthousy v nejvyšších patrech. V nabídce nechybí ani netradiční terasové domy spojující bydlení v centru metropole s výhodami rodinného domu obklopeného zelení.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 3. 2012 15:52
Kategorie: Reality
Název zdroje: Crest Communications (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.